2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Blondynka chowała towar pod spodnie

OlsztynBlondynka chowała towar pod spodnie

Olsztyńska policja prowadzi intensywne dochodzenie w sprawie kradzieży perfum, których wartość wynosi blisko 1500 zł. Kobieta, która prawdopodobnie jest sprawcą kradzieży, chowała towar pod spodnie.

reklama

Ktokolwiek posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na nagraniu z miejsca zdarzenia, proszony jest o natychmiastowy kontakt z policją.

Zuchwałe przestępstwo

Specjaliści z Wydziału do spraw Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie intensywnie analizują okoliczności tego zuchwałego przestępstwa. Zdarzenie miało miejsce 15 kwietnia 2023 roku w jednej z olsztyńskich drogerii. Straty, które poniosło miejsce zdarzenia, wyceniono na kwotę zbliżoną do 1500 zł.

reklama

Nietypowa skrytka

Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli materiał z kamer monitoringu. Na nagraniu widać kobietę, która może mieć związek z przestępstwem. Blondynka ogląda perfumy i chowa je pod spodnie.

Każda informacja, która może pomóc w ustaleniu danych personalnych osoby widocznej na filmie, jest dla policji bardzo cenna.

*nagranie wideo

reklama

Policja czeka na informacje

Wszystkie osoby, które mogą posiadać cenne informacje, są zobowiązane do przekazania ich do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Można to zrobić telefonicznie pod numerami: 47 73 138 49, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub poprzez e-mail: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
name
3 sierpnia 2023 14:36

Schowała w stringi :p

lolo
3 sierpnia 2023 11:16

git falbana

Polecane
Ogłoszenia