fbpx
20 C
Olsztyn
czwartek, 21 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Blondynka chowała towar pod spodnie

OlsztynBlondynka chowała towar pod spodnie

Olsztyńska policja prowadzi intensywne dochodzenie w sprawie kradzieży perfum, których wartość wynosi blisko 1500 zł. Kobieta, która prawdopodobnie jest sprawcą kradzieży, chowała towar pod spodnie.

reklama

Ktokolwiek posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości osoby widocznej na nagraniu z miejsca zdarzenia, proszony jest o natychmiastowy kontakt z policją.

Zuchwałe przestępstwo

Specjaliści z Wydziału do spraw Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie intensywnie analizują okoliczności tego zuchwałego przestępstwa. Zdarzenie miało miejsce 15 kwietnia 2023 roku w jednej z olsztyńskich drogerii. Straty, które poniosło miejsce zdarzenia, wyceniono na kwotę zbliżoną do 1500 zł.

reklama

Nietypowa skrytka

Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli materiał z kamer monitoringu. Na nagraniu widać kobietę, która może mieć związek z przestępstwem. Blondynka ogląda perfumy i chowa je pod spodnie.

Pijany chuligan rzucał w ekspedientkę chipsami

Każda informacja, która może pomóc w ustaleniu danych personalnych osoby widocznej na filmie, jest dla policji bardzo cenna.

reklama

*nagranie wideo

Policja czeka na informacje

Wszystkie osoby, które mogą posiadać cenne informacje, są zobowiązane do przekazania ich do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Można to zrobić telefonicznie pod numerami: 47 73 138 49, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub poprzez e-mail: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
name
3 sierpnia 2023 14:36

Schowała w stringi :p

lolo
3 sierpnia 2023 11:16

git falbana

Polecane
Ogłoszenia

18-latek zatrzymany za kradzież luksusowego samochodu o wartości 150 tys. zł

Oszust sprzedawał cudze ciągniki