fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Kto ukradł perfumy warte 2700 złotych? Olsztyńska policja prosi o pomoc

OlsztynKto ukradł perfumy warte 2700 złotych? Olsztyńska policja prosi o pomoc

Funkcjonariusze Wydziału do Spraw Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zajmują się wyjaśnieniem okoliczności zuchwałej kradzieży perfum.

reklama

Wartość łupów przekracza 2700 złotych. Kradzieży dokonywano od kwietnia do czerwca 2023 roku.

Śladem złodzieja

Zgłoszenie dotyczy serii incydentów, do których doszło w różnych drogeriach na terenie Olsztyna. Policja zwraca uwagę, że choć wartość skradzionych produktów była różna, sposób działania złodzieja wydawał się być zawsze taki sam.

reklama

Potrzebna pomoc obywateli

W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli zdjęcie potencjalnego sprawcy. Fotografia mężczyzny, który mógł mieć związek z przestępstwem, jest kluczowym dowodem w tej sprawie. Olsztyńska policja apeluje o pomoc w identyfikacji osoby widocznej na zabezpieczonym zdjęciu.

Jak można pomóc?

Wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje przyczyniające się do ustalenia tożsamości mężczyzny widocznego na zdjęciu, proszone są o natychmiastowy kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje mogą być przekazywane telefonicznie pod numerami: 47 73 138 49, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub drogą elektroniczną na adres e-mail: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

reklama
Olsztyńska policja rozbiła grupę zajmującą się kradzieżą samochodów na dużą skalę

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jan Nowak
1 sierpnia 2023 12:07

Wygląda na wolnościowca z konfederacji.

Ogrodnik
2 sierpnia 2023 19:28

Zwykły chwast społeczny, trzeba go wyrwać dla dobra ogółu.

Polecane
Ogłoszenia

Olsztyńska policja rozbiła grupę zajmującą się kradzieżą samochodów na dużą skalę

Zuchwała przestępczość w Olsztynie! Policja szuka tego mężczyzny
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?