2 C
Olsztyn
środa, 22 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Trening aerobowy na lodowisku?

WiadomościTrening aerobowy na lodowisku?

„Aeroby” to najbardziej optymalny trening dla osób odchudzających się – kształtuje ciało, wzmacnia wydolność. Chętnie ćwiczymy je latem, a teraz doskonałą alternatywą może być jazda na łyżwach.

reklama

Bieganie, skakanie na skakance, pływanie, spacer, jazda na rolkach, rowerze lub wrotkach – to wszystko ćwiczenia aerobowe. Zimą warunki pogodowe i niska temperatura mogą zniechęcać lub wręcz uniemożliwiać uprawianie tych sportów.

Znakomitym zamiennikiem może być jazda na łyżwach. Zwłaszcza na lodowisku pozwala na utrzymanie stałe intensywności jazdy, a co za tym idzie, utrzymania tętna na jednym, odpowiednim dla treningu aerobowego poziomie. Teraz to o tyle łatwiejsze, że otwieramy pierwsze z olsztyńskich lodowisk.

reklama

Już od najbliższego piątku (18 listopada) wielkie otwarcie sezonu przy hali Urania. Z tej okazji, przez pierwsze dwa dni, korzystanie z obiektu będzie bezpłatne.

W kolejnych dniach bilet normalny to koszt 6 zł. Ulgową wejściówkę będzie można kupić po 4 zł. Dodatkowo wypożyczenie łyżew – normalnie 6zł oraz 4 zł ze zniżką. Dostępne będą również karnety w cenie 50 zł za 10 wejść.

reklama

Lodowisko przy ulicy Jeziołowicza zostanie otwarte 1 grudnia 2016 roku. Trzecim lodowiskiem, jakie będzie działać tej zimy, będzie to zlokalizowane w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel. Termin jego otwarcia nie jest jeszcze znany.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia