9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Trening aerobowy na lodowisku?

OlsztynTrening aerobowy na lodowisku?

“Aeroby” to najbardziej optymalny trening dla osób odchudzających się – kształtuje ciało, wzmacnia wydolność. Chętnie ćwiczymy je latem, a teraz doskonałą alternatywą może być jazda na łyżwach.

reklama

Bieganie, skakanie na skakance, pływanie, spacer, jazda na rolkach, rowerze lub wrotkach – to wszystko ćwiczenia aerobowe. Zimą warunki pogodowe i niska temperatura mogą zniechęcać lub wręcz uniemożliwiać uprawianie tych sportów.

Znakomitym zamiennikiem może być jazda na łyżwach. Zwłaszcza na lodowisku pozwala na utrzymanie stałe intensywności jazdy, a co za tym idzie, utrzymania tętna na jednym, odpowiednim dla treningu aerobowego poziomie. Teraz to o tyle łatwiejsze, że otwieramy pierwsze z olsztyńskich lodowisk.

reklama

Już od najbliższego piątku (18 listopada) wielkie otwarcie sezonu przy hali Urania. Z tej okazji, przez pierwsze dwa dni, korzystanie z obiektu będzie bezpłatne.

W kolejnych dniach bilet normalny to koszt 6 zł. Ulgową wejściówkę będzie można kupić po 4 zł. Dodatkowo wypożyczenie łyżew – normalnie 6zł oraz 4 zł ze zniżką. Dostępne będą również karnety w cenie 50 zł za 10 wejść.

Lodowisko przy ulicy Jeziołowicza zostanie otwarte 1 grudnia 2016 roku. Trzecim lodowiskiem, jakie będzie działać tej zimy, będzie to zlokalizowane w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel. Termin jego otwarcia nie jest jeszcze znany.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia