3 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Nieskazitelnie piękna nastolatka z Warmii i Mazur ma szansę na wielką karierę?

OstródaNieskazitelnie piękna nastolatka z Warmii i Mazur ma szansę na wielką karierę?

Susz ma powód do dumy – 18-letnia Kinga Urbańska stawia swoje pierwsze kroki w stronę show-biznesu, dążąc do uzyskania tytułu w konkursie Polska Miss Nastolatek Open.

reklama

Przepiękna Kinga potrzebuje wsparcia internautów, które może stać się jej przepustką do półfinału.

Czy Kinga zdobędzie koronę?

Kinga, tegoroczna maturzystka, jest młodą, ambitną kobietą, która właśnie ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Iławie. Kandydatka czerpie inspiracje z podróży i z zamiłowania do świata mody. Zawsze jest w stanie zdecydowanie stawić czoła wszystkim wyzwaniom i czerpać z doświadczeń, które pojawiają się na jej drodze.

reklama

Biorąc udział w konkursie Polska Miss Nastolatek Open, potrzebuje wsparcia, które pozwoli jej zrealizować marzenia i zdobyć koronę.

Głosowanie jest niezwykle ważne

Zwyciężczyni głosowania, która otrzyma najwięcej punktów na różnych platformach, takich jak Facebook, Instagram, SMS i wirtualny bilet, zyskuje automatyczny dostęp do półfinału konkursu Polska Miss 2023. Warto jednak pamiętać, że nawet z takim awansem, konieczny jest udział w ćwierćfinale. O dalszych awansach decydują jurorzy, wybierając następne kandydatki z GRUPY B. Organizatorzy zachęcają wsparcia swoich ulubionych kandydatek w drodze do zdobycia tytułu najpiękniejszej nastolatki w Polsce.

reklama

O konkursie

Polska Miss to nowatorski konkurs piękności, który daje uczestniczkom szansę na niezapomnianą przygodę, wsparcie i promocję w mediach, a także przyspieszenie kariery. Uczestniczki mają szansę na doskonalenie swojej marki osobistej. Wydarzenie jest organizowane przez doświadczony zespół, który współpracuje z renomowanymi firmami z branży mody. Punktem kulminacyjnym konkursu jest uroczysta gala finałowa z nagrodami, wspaniałą oprawą i promocją medialną.

źródło: Info Iława, Polska Miss, fot. Facebook Polska Miss

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Cyprian
28 lipca 2023 10:44

nieskazitelnie piękna – to dla mnie dziewczyna bez żadnych tatuaży na ciele

Alan
28 lipca 2023 09:26

ładna, ale tytuł artykułu lekko przesadzony 😉

Polecane
Ogłoszenia