26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Zawód Elektryk: dlaczego warto wybrać Szkołę Branżową I Stopnia?

Materiał partneraZawód Elektryk: dlaczego warto wybrać Szkołę Branżową I Stopnia?

Podczas gdy wielu młodych ludzi dąży do zdobycia dyplomu wyższego wykształcenia, coraz więcej pracodawców poszukuje dobrze wyszkolonych specjalistów. Szkoła Branżowa I Stopnia oferuje solidne i skoncentrowane na praktyce kształcenie, a zawód elektryka jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych na rynku pracy.

reklama

Zawód elektryk

Elektryk to zawód dla tych, którzy lubią rozwiązywać problemy i pracować z technologią. Elektrycy wykonują wiele zadań – od montażu i demontażu, poprzez konserwacje i remonty, aż po pomiary i regulacje maszyn i urządzeń elektrycznych. Równie ważne jest diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie uszkodzeń, a także prace montażowe i eksploatacyjne w liniach kablowych i napowietrznych.

Pracodawcy szukają Ciebie!

Zakłady wytwarzające, przetwarzające i przesyłające energię elektryczną, jak również zakłady naprawiające maszyny i urządzenia elektryczne, są stale w potrzebie wykwalifikowanych elektryków. Zdobyte umiejętności i kwalifikacje mogą również prowadzić do samodzielnego wykonywania instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych, co otwiera nowe drzwi do prowadzenia własnej działalności.

reklama

Program nauczania

W Szkołach Branżowych I Stopnia nauczymy Cię nie tylko ogólnych przedmiotów, ale przede wszystkim zaoferujemy Ci praktyczne, zawodowe nauczanie. Materiałoznawstwo elektryczne, podstawy elektrotechniki i elektroniki, a także elektroenergetyka – to tylko niektóre z przedmiotów, które pomogą Ci stać się wykwalifikowanym fachowcem.

Egzaminy i kwalifikacje

Ukończenie nauki kończy się zewnętrznym egzaminem, potwierdzającym Twoje kwalifikacje zawodowe. Otrzymany dyplom, uzupełniony o suplement w języku polskim i angielskim, to dokument, który jest ceniony przez pracodawców zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wymagania od kandydatów: Jak dołączyć do szkoły?

Aby do dołączyć do szkoły, będziesz potrzebować następujących dokumentów:

reklama
  1. Świadectwo ukończenia 8-klasowej szkoły podstawowej,
  2. Trzy zdjęcia,
  3. Zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do nauki w danym zawodzie,
  4. Karta zdrowia ucznia.

Szkoła Branżowa ZDZ I stopnia w Olsztynie

https://szkola.wmzdz.pl/zsz.html
ul. Adama Mickiewicz 5
10-548 Olsztyn
e-mail: szkola@wmzdz.pl
tel. 89 523 72 64; 507-123-989

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane