2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Wakacyjna akcja KGP i Yanosik: ZAPNIJ PASY dla bezpieczeństwa rodzinnego!

Lidzbark WarmińskiWakacyjna akcja KGP i Yanosik: ZAPNIJ PASY dla bezpieczeństwa rodzinnego!

Wakacje to nie tylko okres odpoczynku dla dzieci i ich rodziców, ale także czas, w którym bezpieczeństwo na drogach staje się kwestią priorytetową. Dla zagwarantowania jak najwyższego poziomu ochrony doszło do połączenia sił Biura Ruchu Drogowego KGP, firmy Neptis S.A., operatora komunikatora Yanosik oraScreen Network, która posiada ekrany LED rozmieszczone na terenie całego kraju. Planują one przeprowadzić akcję “ZAPNIJ PASY – poczuj uścisk bezpieczeństwa”.

reklama

W spółpracy z firmami Neptis S.A. i Screen Network, Biuro Ruchu Drogowego KGP postanowiło zorganizować akcję, która ma na celu podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drogach.

Wspólna akcja firm na rzecz bezpieczeństwa

Operator komunikatora Yanosik Neptis S.A. i firma Screen Network, dysponująca ekranami LED rozmieszczonymi na terenie całego kraju, zdecydowały się na współpracę z Biurem Ruchu Drogowego KGP. Wszystko po to, by edukować społeczeństwo i przypomnieć o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa.

reklama

Akcja “Zapnij pasy – poczuj uścisk bezpieczeństwa”

W ramach podjętych działań będzie prowadzona akcja pn. “ZAPNIJ PASY – poczuj uścisk bezpieczeństwa”. Celem inicjatywy jest przede wszystkim edukacja i zwrócenie uwagi na zasadę noszenia pasów bezpieczeństwa – nie tylko na przednich, ale również na tylnych siedzeniach.

źródło: KPP Lidzbark Warmiński

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia