fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Niebezpieczny motorowerzysta zatrzymany przez policję. Teraz odpowie przed sądem

KętrzynNiebezpieczny motorowerzysta zatrzymany przez policję. Teraz odpowie przed sądem

W kolejnym działaniu na rzecz bezpieczeństwa na naszych drogach, policjanci po raz kolejny udowodnili swoją skuteczność. Tym razem na drogach zagościł kierowca, który nie miał prawa jeździć. To kolejne działanie aparatów prawa, mające na celu ochronę innych kierowców oraz pieszych. Policja beta rości sobie tutaj role strażnika bezpieczeństwa na drogach, a najnowsza akcja pokazuje, jak poważnie podchodzą do swoich obowiązków.

reklama

Kolejny niebezpieczny kierowca zatrzymany przez policję. Po kolejnym razie interwencji służby mundurowe wyeliminowały z ruchu drogowego osobę, która nie powinna usiąść za kierownicą. To tylko potwierdzenie, że policja nieustannie dba o bezpieczeństwo na drogach.

Kierowca bez uprawnień znów na drodze

Tym razem sprawcą okazał się 37-letni mężczyzna, który poruszał się na motorowerze. Pomimo że nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdu, zdecydował się na popełnienie przestępstwa. Działania mężczyzny szybko zauważyli oficerowie patrolujący drogi, którzy natychmiast zatrzymali mężczyznę i uniemożliwili mu dalszą jazdę.

reklama
Kierowcy ponoszą konsekwencje za niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu

Sąd decyduje o przyszłości kierowcy

Przyszłość motorowerzysty jest teraz w rękach sądu. Mężczyzna odpowie za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości. Biorąc pod uwagę powagę zarzutów, może mu grozić dość surowa kara. To kolejne ostrzeżenie dla wszystkich, którzy łamią przepisy ruchu drogowego – ich działania nie idą niezauważone i są sankcjonowane przez aparaty prawne.

źródło: KPP Kętrzyn

reklama

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

32-latek zatrzymany za próbę kradzieży z budowanego bloku – grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

Kolejne ofiary oszustów w Olsztynie: jak nie dać się nabrać przestępcom?
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji