14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Niebezpieczny motorowerzysta zatrzymany przez policję. Teraz odpowie przed sądem

KętrzynNiebezpieczny motorowerzysta zatrzymany przez policję. Teraz odpowie przed sądem

W kolejnym działaniu na rzecz bezpieczeństwa na naszych drogach, policjanci po raz kolejny udowodnili swoją skuteczność. Tym razem na drogach zagościł kierowca, który nie miał prawa jeździć. To kolejne działanie aparatów prawa, mające na celu ochronę innych kierowców oraz pieszych. Policja beta rości sobie tutaj role strażnika bezpieczeństwa na drogach, a najnowsza akcja pokazuje, jak poważnie podchodzą do swoich obowiązków.

reklama

Kolejny niebezpieczny kierowca zatrzymany przez policję. Po kolejnym razie interwencji służby mundurowe wyeliminowały z ruchu drogowego osobę, która nie powinna usiąść za kierownicą. To tylko potwierdzenie, że policja nieustannie dba o bezpieczeństwo na drogach.

Kierowca bez uprawnień znów na drodze

Tym razem sprawcą okazał się 37-letni mężczyzna, który poruszał się na motorowerze. Pomimo że nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdu, zdecydował się na popełnienie przestępstwa. Działania mężczyzny szybko zauważyli oficerowie patrolujący drogi, którzy natychmiast zatrzymali mężczyznę i uniemożliwili mu dalszą jazdę.

reklama

Sąd decyduje o przyszłości kierowcy

Przyszłość motorowerzysty jest teraz w rękach sądu. Mężczyzna odpowie za swoje czyny przed wymiarem sprawiedliwości. Biorąc pod uwagę powagę zarzutów, może mu grozić dość surowa kara. To kolejne ostrzeżenie dla wszystkich, którzy łamią przepisy ruchu drogowego – ich działania nie idą niezauważone i są sankcjonowane przez aparaty prawne.

źródło: KPP Kętrzyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia