6 C
Olsztyn
sobota, 24 lutego, 2024
reklama

Awanturujący się mężczyzna oszukał ratowników historią o ataku nożownika

ElblągAwanturujący się mężczyzna oszukał ratowników historią o ataku nożownika

W poniedziałek elbląska policja interweniowała w miejscowym szpitalu wobec mężczyzny, który zakłócał spokój. Awanturnik twierdził, że padł ofiarą ataku nożownika.

reklama

Mężczyzna nie pamiętał przebiegu zdarzenia i zakłócał pracę szpitala. Policjanci w konsekwencji zatrzymali go w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia.

38-latek chciał oszukać personel i policję

Incydent miał miejsce w dniu 10 lipca około godziny 17:00. Wówczas to wezwanie do interwencji otrzymał policyjny patrol, który chciał ustalić okoliczności zdarzenia, w którym mężczyzna miał zostać zaatakowany nożem. Na miejscu okazało się jednak, że 38-letni pacjent nie doznał ran od noża, lecz zadrapań.

reklama

Nóż, czy wazon?

Sytuacja jeszcze bardziej się skomplikowała, kiedy mężczyzna, który z początku mówił o ataku nożownika, zmienił wersję wydarzeń. Stwierdził, że przewrócił się na rozbity wazon. Jego słowa potwierdziło niewiele później znalezisko ratowników medycznych, którzy natrafili na rozbity wazon w mieszkaniu mężczyzny. Ostatecznie pacjent szpitala stwierdził, że niczego nie pamięta, a następnie zaczął kłócić się z personelem szpitala.

Pijany, niezdecydowany i zatrzymany

W efekcie funkcjonariusze zdecydowali o zatrzymaniu 38-latka do czasu całkowitego wytrzeźwienia. Nadkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, potwierdził ten przebieg zdarzeń. Sprawa w dalszym ciągu jest prowadzona przez policję, która wyjaśnia wszelkie nieścisłości związane z incydentem.

źródło: KMP Elbląg

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia