22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Nabór do Policji: Przyjdź i dołącz do nas w Braniewie

BraniewoNabór do Policji: Przyjdź i dołącz do nas w Braniewie

Zasługujący na uwagę ogłoszenie zostało niedawno zawieszone przez Komendę Powiatową Policji w Braniewie. Aktualnie ogłaszają nabór do służby w Policji, oferując jednocześnie stabilną i satysfakcjonującą pracę w ramach swoich szeregów.

reklama

Zgłoszenia są teraz przyjmowane, więc jeśli chcesz wykorzystać swoje umiejętności, aby pomagać innym, utrzymywać bezpieczeństwo i porządek publiczny, a jednocześnie podjąć interesującą i satysfakcjonującą ścieżkę kariery, teraz jest idealny moment, aby wziąć pod uwagę zawód policjanta.

W 2023 roku planowane są zatrudnienia w Oddziale Prewencji Policji w Olsztynie, komendach powiatowych/miejskich Policji województwa warmińsko-mazurskiego, a także w jednostkach zamiejscowych Wydziału Konwojowego KWP w Olsztynie.

reklama

Terminy przyjęć do Policji przedstawiają się następująco:
– 23 sierpnia 2023 r.
– 27 października 2023 r.
– 28 grudnia 2023 r.

Aby przystąpić do rekrutacji, kandydaci muszą spełniać pewne wymogi. Wśród nich są min. posiadanie przynajmniej średniego wykształcenia, obywatelstwa polskiego, czy niekaralności za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.

Rekrutacja obejmuje kilka etapów, w tym złożenie wymaganych dokumentów, testy sprawności fizycznej i psychologicznej, postępowanie sprawdzające oraz rozmowę kwalifikacyjną.

reklama

Chętni mogą złożyć wymagane dokumenty osobiście w siedzibie Sekcji Doboru i Rezerwy Kadrowej KWP w Olsztynie, al. Piłsudskiego 5, 10 – 575 Olsztyn. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku.

Pamiętajcie jednak, że dokumenty można również złożyć w Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie, ul. Moniuszki 11a w godz. 7:30 – 15:30 w Wydziale Kadr.

Więcej informacji na temat doboru do służby w Policji można znaleźć tutaj: http://braniewo.policja.gov.pl/bra/aktualnosci/107942,Dolacz-do-nas-Zostan-policjantem.html

Ta jest to niepowtarzalna szansa, by spełnić swoje marzenia o służbie społeczności. Skorzystaj z tej okazji już dziś i rozpocznij swoją karierę w Policji!

źródło: KPP Braniewo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane