7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Dzień rozliczeń: Trzej poszukiwani mężczyźni z Bartoszyc trafią do więzienia

BartoszyceDzień rozliczeń: Trzej poszukiwani mężczyźni z Bartoszyc trafią do więzienia

Trzy poszukiwane osoby zostały zatrzymane przez policjantów w Bartoszycach. Mężczyźni zostali umieszczeni za kratami, mając do odbycia wcześniej wyznaczone im kary pozbawienia wolności.

reklama

W niedzielę, 9 lipca 2023 r., około godziny 7:00, funkcjonariusze udali się do jednego z bartoszyckich mieszkań, w którym podejrzewali, że może przebywać poszukiwany 43-letni mężczyzna. Ich przypuszczenia okazały się prawdziwe, bo na miejscu zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna został skazany na 4 miesiące pozbawienia wolności za niepłacenie alimentów.

Pozostająca dwójka poszukiwanych została zatrzymane w ciągu dnia. Około godziny 18:00, policjanci patrolujący obszary zagrożone zaznaczone na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, zauważyli mężczyznę, który przypominał poszukiwanego 50-latka. Po krótkim legitymowaniu, okazało się, że to faktycznie on. Mieszkaniec Bartoszyc ma do odsiedzenia karę 51 dni pozbawienia wolności również za niepłacenie alimentów.

reklama

W poniedziałek 10 lipca 2023 r., przed godziną 8:00, policjanci z Górowa Iławeckiego zatrzymali 36-latka, który nie zapłacił grzywny za przestępstwo naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. W związku z niezapłaconą karą, zasądzono mu 200 dni pozbawienia wolności.

Wszyscy trzej mężczyźni zostali przetransportowani do zakładu karnego. Sytuacja ta pokazuje, że niewiele osób jest w stanie wiecznie uciekać przed rozliczeniem z wymiarem sprawiedliwości. Policja stale pracuje na rzecz zabezpieczenia społeczeństwa, nawet tłumacząc pacjentom, że przychodzi taki moment, gdy muszą odpokutować swoje czyny.

źródło: KPP Bartoszyce

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia