17 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Dwoje poszukiwanych przez sąd zatrzymanych. Policja wyjaśnia szczegóły

Nowe Miasto LubawskieDwoje poszukiwanych przez sąd zatrzymanych. Policja wyjaśnia szczegóły

Policjanci z Nowego Miasta Lubawskiego zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn na podstawie wydanych przez sąd nakazów doprowadzenia do zakładu karnego. 19-latek poszukiwany był za wykroczenie polegające na kradzieży, podczas gdy 53-latek za przestępstwo naruszenia sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

reklama

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 8 lipca br. około godziny 17, podczas patrolu ulic Nowego Miasta Lubawskiego. Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego zauważyli poszukiwanego mieszkańca, który okazał się 19-letnim mężczyzną. Młody mężczyzna, który był poszukiwany za wykroczenie polegające na kradzieży, został zatrzymany na miejscu. Jak podaje policja, 19-latek zostanie osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi najbliższe 15 dni.

Kolejnym zatrzymanym jest 53-letni mieszkaniec gminy Biskupiec. W niedzielę 9 lipca, około godziny 14:30, dzielnicowi zatrzymali mężczyznę, który naruszył wydany przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów. Jak z informuje policja, 53-latek zostanie osadzony w zakładzie karnym, gdzie spędzi 120 dni.

reklama

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do zakładu karnego w celu odbycia wymierzonej kary.

Działania policjantów pokazują, że nawet wydawać by się mogło drobne przestępstwa i wykroczenia nie pozostają bez konsekwencji, a wymiar sprawiedliwości dołoży wszelkich starań, aby każdy, kto łamie prawo, ponosił za to odpowiedzialność.

źródło: KPP Nowe Miasto Lubawskie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane