4 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

25-letni kierowca rozbił samochód na drzewie

Lidzbark Warmiński25-letni kierowca rozbił samochód na drzewie

W czwartek 6 lipca 2023 r., przed południem, 25-letni kierujący samochodem dostawczym marki Peugeot uderzył w drzewo na drodze krajowej nr 51, w pobliżu miejscowości Markajmy.

reklama

Sprawca był całkowicie trzeźwy i podczas wypadku był sam w pojeździe. Jechał w kierunku Lidzbarka Warmińskiego, gdy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do rowu przydrożnego, co zakończyło się uderzeniem w drzewo.

Mężczyzna został zabrany do szpitala

Pomimo dramatycznej sytuacji, 25-latek wyszedł z wypadku bez poważnych obrażeń. Został jednak na wszelki wypadek przewieziony karetką do lokalnego szpitala, aby lekarze mogli dokładnie przeprowadzić potrzebne badania i upewnić się, że stan zdrowia młodego mężczyzny nie jest zagrożony.

reklama

Jak to się stało?

Na miejscu zdarzenia pracowała specjalistyczna grupa policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, wspomagana przez technika kryminalistyki. Ich zadaniem jest zebranie wszelkich dowodów i informacji, które pomogą w dokładnym wyjaśnieniu tej niefortunnej sytuacji.

Oficerowie są wciąż na etapie ustalania dokładnej przyczyny wypadku, sprawdzając zarówno stan techniczny pojazdu, jak i warunki drogowe w momencie zdarzenia. Biorą pod uwagę różne czynniki, które mogły wpłynąć na jego przebieg — od potencjalnych defektów samochodu, po stan drogi.

Mimo że pojazd został poważnie uszkodzony, a 25-latek doznał urazów, prace śledztwa postępują sprawnie, a wszyscy zaangażowani w tę sprawę mają nadzieję na szybkie wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia.

reklama

Bądźmy czujni na drodze

Zawsze należy pamiętać, jak ważne jest przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Nawet jeśli jesteśmy pewni swoich umiejętności i doświadczenia za kierownicą, w każdej chwili może dojść do niespodziewanej sytuacji, na którą nie jesteśmy w stanie odpowiednio zareagować.

źródło: KPP Lidzbark Warmiński

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia