6 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

Policja w Braniewie szuka właściciela skradzionego roweru

BraniewoPolicja w Braniewie szuka właściciela skradzionego roweru

Policjanci z Braniewa rozpoczęli poszukiwania właściciela odnalezionego roweru prawdopodobnie pochodzącego z kradzieży. Rower został odnaleziony w czasie przeprowadzanej przez nich czynności służbowej i jest obecnie zabezpieczony w Komendzie Powiatowej Policji w Braniewie.

reklama

Często ofiary kradzieży rezygnują z odzyskania swojego mienia, ponieważ uważają, że to jest niemożliwe lub zbyt skomplikowane. Tym razem historia może mieć szczęśliwe zakończenie, ale do tego potrzeba wsparcia lokalnej społeczności.

Aby przyspieszyć proces identyfikacji właściciela, policjanci udostępnili zdjęcie roweru w nadziei, że ktoś będzie w stanie rozpoznać ten jednoślad. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w tej sprawie, są proszone o natychmiastowy kontakt z Komendą Powiatową Policji w Braniewie, która mieści się przy ulicy Moniuszki 11 a (telefony: 47 7343 200 lub 7343 238).

reklama

Policja apeluje do społeczeństwa, aby podzielili się tą informacją ze swoim gronem znajomych lub na mediach społecznościowych. Im więcej osób zobaczy ogłoszenie, tym większa szansa, że rower trafi z powrotem do prawowitego właściciela.

Policjanci przypominają również o konieczności zabezpieczania swoich jednośladów. Zawsze, kiedy zostawiamy rower bez opieki, warto zastosować solidny zamek, a wartościowy sprzęt ubezpieczyć. Zapobieganie kradzieży to wspólna odpowiedzialność wszystkich członków społeczności.

Przypominamy, że kiedy jesteśmy świadkami podejrzanych sytuacji, powinniśmy natychmiast kontaktować się z Policją. Każda informacja może być cenna i przyczynić się do rozwiązania sprawy. Dzięki zaangażowaniu każdego z nas, możemy sprawić, że nasze społeczności będą bezpieczniejsze.

reklama

źródło: KPP Braniewo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia