7 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

18-latek z lekcji trafił do policyjnego aresztu

Wiadomości18-latek z lekcji trafił do policyjnego aresztu

Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 18-letni uczeń jednej ze szkół w powiecie ostródzkim. Policjanci kryminalni, narkotyki znaleźli w jego plecaku. Dodatkowo w mieszkaniu nastolatka, funkcjonariusze znaleźli wagę elektroniczną i naboje do broni. Za popełnione przestępstwo mieszkańcowi powiatu grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Kryminalni z Ostródy wiedząc, że 18-letni uczeń jednej ze szkół w powiecie może posiadać środki odurzające, postanowili złożyć nastolatkowi niezapowiedzianą wizytę podczas lekcji. Do zdarzenia doszło pod koniec tego tygodnia. Podczas przeszukania, potwierdziły się podejrzenia funkcjonariuszy. W jego plecaku policjanci znaleźli woreczki foliowe z suszem roślinnym. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana. 18-latek z lekcji trafił do policyjnego aresztu. Wcześniej na widok policjantów, nastolatek próbował jeszcze ucieczki, jednak jego plany nie powiodły się.

Następnie funkcjonariusze, przeszukali mieszkanie 18-latka, w którym znaleźli wagę elektryczną oraz naboje do broni.

reklama

Następnego dnia mieszkaniec powiatu usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Natomiast jeśli się okaże, że zabezpieczone naboje w myśl ustawy o broni i amunicją – są amunicją, to 18-latek może usłyszeć kolejny zarzut nielegalnego posiadania amunicji, za który grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Michał Królczyk
31 października 2016 16:42

CHWDP !!!!

Łukasz Olbryś
31 października 2016 14:44

Jak słyszę, że gość miał kilka gram maryhy, a traktuje się go jak jakiegoś narkotykowego przestępcę to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Żal…

Popularne
Ogłoszenia