23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Kobieta nie zachowała szczególnej ostrożności i doprowadziła do czołowego zdarzenia

OlsztynKobieta nie zachowała szczególnej ostrożności i doprowadziła do czołowego zdarzenia

Nowomiejscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego na ulicy Kopernika w Nowym Mieście Lubawskim. Kobieta kierująca oplem nie zachowała szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania i zderzyła się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka nissanem. Obie kierujące podróżujące tymi samochodami trafiły do szpitali. Teraz policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

reklama

Wczoraj (27.10.2016) około godz. 8:00 rano oficer dyżurny nowomiejskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zastali tam dwa zastępy straży pożarnej oraz załogę karetki pogotowia udzielające pomocy poszkodowanym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierująca oplem astrą nie zachowała szczególnej ostrożności podczas wyprzedzania renault w wyniku czego doprowadziła do zderzenia czołowego z jadącym prawidłowo nissanem na przeciwległym pasie ruchu.

reklama

W wypadku tym poszkodowane zostały dwie osoby: kierująca oplem i nissanem. Obie kobiety trafiły do szpitali. Policjanci w prowadzonym postępowaniu będą teraz wyjaśniać wszystkie okoliczności i dokładne przyczyny tego wypadku.

wypadek-nowe-miasto-lubawskie-2

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane