20 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024
reklama

Policja prosi o pomoc w odnalezieniu tego mężczyzny. Jest nagranie wideo

OlsztynPolicja prosi o pomoc w odnalezieniu tego mężczyzny. Jest nagranie wideo

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą śledztwo dotyczące mężczyzny, który za pomocą karty płatniczej innego użytkownika dokonał trzech transakcji zbliżeniowych. Policja poszukuje świadków, którzy mogą pomóc w identyfikacji tej osoby.

reklama

Zakupy za czyjeś pieniądze

Do incydentu doszło 7 kwietnia 2023 roku w lokalnym sklepie i na jednej z olsztyńskich stacji paliw. Sprawca, posługując się skradzioną kartą płatniczą, dokonał trzech transakcji zbliżeniowych, płacąc za różne produkty. Łączna suma szkód wyniosła prawie 200 złotych.

*nagranie wideo

reklama

Policja analizuje nagrania monitoringu

Podczas prowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli nagrania z systemu monitoringu, które uwieczniły mężczyznę. Prawdopodobnie ma on związek z opisanym przestępstwem. Materiał może okazać się kluczowy dla dalszego postępowania i identyfikacji sprawcy.

Apel do społeczności

Policja apeluje o wszelką pomoc, która może przyczynić się do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na nagraniu z monitoringu. Informacje można przekazywać bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, telefonicznie pod numerami 47 731 34 64, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Wszystkie informacje będą traktowane jako poufne, a osoby je przekazujące mogą liczyć na pełną anonimowość.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
fleming
23 czerwca 2023 10:05

Pewno nasz bratienek zza wschodniej granicy u mnie na dzielni to już odwalaja “uchodźcy” numery po pijaku. Ostatnio pobicie, ekscesy samochodem… dzicz dotarla do nas.

Polecane