4 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Mężczyzna w ciężkim stanie po uderzeniu motorowerem w słup oświetleniowy

BraniewoMężczyzna w ciężkim stanie po uderzeniu motorowerem w słup oświetleniowy

reklama

W piątek po południu doszło do poważnego wypadku z udziałem jednośladu na drodze wojewódzkiej nr 507 w Braniewie. Kierujący motorowerem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożny słup oświetleniowy oraz barierki.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratowniczych około godziny 15.00. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Kościuszki, obok Urzędu Miasta w Braniewie.

reklama

Mężczyzna, który kierował jednośladem, został znaleziony nieprzytomny z poważnymi urazami, w tym głowy. Natychmiast został przewieziony do szpitala przez załogę zespołu ratownictwa medycznego w Braniewie.

Na miejscu zdarzenia obecni byli także strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie oraz policjanci, którzy podjęli działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku.

“Śledztwo jest w toku, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące tego tragicznego incydentu,” powiedział rzecznik policji. “W tym momencie nasze myśli są z rodziną i bliskimi poszkodowanego.”

reklama

Ten wypadek stanowi bolesne przypomnienie o znaczeniu bezpiecznej jazdy na jednośladach, szczególnie na ruchliwych drogach, jak droga wojewódzka nr 507. Szczegółowe okoliczności zdarzenia są obecnie badane, ale ten wypadek pokazuje, jak szybko może dojść do tragedii na drodze.

Wszystkim użytkownikom jednośladów przypominamy o konieczności stosowania kasku i zachowania szczególnej ostrożności, zwłaszcza w miejskim ruchu drogowym.

Mężczyzna w ciężkim stanie po uderzeniu motorowerem w słup oświetleniowy wypadek Braniewo, Wiadomości, zShowcase

fot. KP PSP Braniewo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia