23 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024

Zadbaj o zęby: rewolucyjna szczoteczka NX 7000 w promocyjnej cenie

Rusza śródroczna promocja “618”, czyli jeden z największych festiwali sprzedaży na Aliexpress. To znakomita okazja, aby nabyć niezastąpioną szczoteczkę do zębów Nandme NX 7000.

Specjalista od pielęgnacji jamy ustnej

Firma Nandme oferuje produkt, który jak żaden inny dba o jamę ustną. Model NX 7000 posiada wibracje o częstotliwości 41 000 razy na minutę, które skutecznie czyszczą powierzchnię zębów i pozwalają na właściwe mieszanie pasty z wodą w celu przygotowania jej do jak najbardziej efektywnego usuwania osadów i resztek jedzenia z płytki nazębnej, co skutkuje także świeższym oddechem.

NX 7000 ma łącznie 15 opcji szczotkowania, z 5 trybami działania i zmiennymi poziomami intensywności szczotkowania. Bateria, którą zastosowaniu w urządzeniu wystarcza aż na 365 dni. To oznacza, że korzystanie z tego fenomenalnego urządzenia wymaga ładowania tylko raz w roku i pozwala zapomnieć o problemach związanych z zasilaniem, które czasami pojawiają się w domu i podróży.

Nie przegap tej promocji

Cena pierwotna urządzenia to 49,9 dolarów. Teraz możesz kupić urządzenie za jedyne 23 dolary, jednak najbardziej opłacalny będzie wybór dwóch szczoteczek w jeszcze niższej cenie: 38 dolarów za całe zamówienie.

Oprócz specjalnej ceny dostępne są inne bonusy. Dla pierwszych dwustu osób, które zdecydują się na zakup, przygotowano torbę nici dentystycznych 3 w 1.

Warto zauważyć, że szczoteczkę można zakupić z 12 końcówkami, które wystarczą aż na trzy lata.

Kup i o nie martw się o nic

Duża bateria, zestaw końcówek do szczotkowania i promocyjna paczka nici to za mało? Nandme oferuje specjalną usługę bezpłatnej wymiany. To oznacza, że aż przez 3 lata, w przypadku problemów ze sprzętem, będziesz mógł skorzystać z dostawy nowego urządzenia.

Link do oferty: https://bit.ly/42r8Fyz

Jeśli chcesz skorzystać ze specjalnej oferty, użyj kodu obniżającego cenę: NX7000P604 ($4).