29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024

Gigantyczna wyprzedaż? Likwidacja sklepu rowerowego w Olsztynie

Kochani miłośnicy jednośladów, przygotujcie się na promocję, jakiej jeszcze nie było. Sklep rowerowy “Arkus” w Olsztynie przenosi swoją działalność całkowicie do sieci, a to oznacza jedno – wyprzedaż niespotykaną na lokalnym rynku.

Nieważne, czy jesteś doświadczonym rowerzystą górskim, zapalonym fanem kolarstwa szosowego, czy po prostu szukasz wygodnego roweru miejskiego do codziennych dojazdów. Z likwidacją sklepu stacjonarnego, przygotowali dla Ciebie niepowtarzalną ofertę – niesamowite okazje cenowe na rowery Romet, Kellys, Winora i Fuji.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o dosiadaniu roweru Kellys, pełnego profesjonalizmu i dynamiki? A może Romet to twoja miłość od pierwszego wejrzenia, gdzie łączą się style i funkcjonalność? Lubisz niemiecką precyzję i innowacyjność zawartą w rowerach Winora? A może jesteś fanem oryginalności i niepowtarzalnej estetyki, którą oferuje Fuji? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to ta wyprzedaż jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy do sklepu, gdzie oprócz rowerów znajdziesz szeroki wybór akcesoriów i części. Szukasz wygodnych rękawiczek, które zapewnią Ci doskonały chwyt kierownicy? Potrzebujesz nowego kasku, który gwarantuje bezpieczeństwo i styl? W “Arkus” znajdziesz wszystko, co jest niezbędne do pełnego komfortu i bezpieczeństwa na drodze.

Pamiętaj, że promocja dotyczy tylko sklepu stacjonarnego i trwa do wyczerpania zapasów. Jest to jedyna taka okazja, aby nabyć sprzęt najwyższej jakości w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Choć sklep stacjonarny zniknie z Olsztyna, nie żegnajcie się z nami na dobre. Przeniosą się w pełni do Internetu, gdzie nadal będą oferować Wam szeroką gamę produktów i najwyższą jakość obsługi, jakiej jesteście przyzwyczajeni.

Więc na co czekasz? Przyjdź do sklepu jak najszybciej i wybierz swój wymarzony rower oraz niezbędne akcesoria na naszej wyprzedaży. Arkus – tu zaczyna się Twoja rowerowa przygoda!

Sklep stacjonarny działa tylko do 15 lipca!

tuż przed Ostrzeszewem

OLSZTYN ul. PIŁSUDSKIEGO 83A

KONTAKT
89 534 40 06
arkus@arkus.olsztyn.pl

arkus.olsztyn.pl