26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024

Dwa mieszkania w jednym, czyli inwestycyjny dwupak

Jak podkreślają autorzy koncepcji, to odpowiedź na potrzeby rynku oraz oczekiwania potencjalnych inwestorów. Inwestycyjny Dwupak ARBET Investment Group to oferta limitowana, odważna i – wszystko na to wskazuje – wyjątkowo atrakcyjna!

Do kogo adresowana jest oferta? Przede wszystkim do tych, którzy szukają lokali inwestycyjnych i szybkich zwrotów z inwestycji. Ta oferta wydaje się skrojona właśnie pod nich!

– Na terenie Osiedla Bartąg uruchomiliśmy limitowaną ofertę, w której proponujemy dwa niezależne mieszkania w jednym – wyjaśnia Bożena Kowalczyk z ARBET Investment Group.

Jak to możliwe? W obrębie jednego mieszkania o powierzchni 50 mkw lub 65 mkw znajdują się dwie niezależne jednostki mieszkalne, oddzielone od siebie ścianami spełniającymi normy akustyczne, dzięki czemu zostaje zachowany komfort ich użytkowania przez niezależnych najemców.

Dwa mieszkania w jednym, czyli inwestycyjny dwupak nieruchomości Artykuł Sponsorowany, TOP

Mieszkania posiadają własne łazienki i aneksy kuchenne oraz oddzielne, samodzielne i pełne olicznikowanie, co czyni ofertę unikatową. Lokale posiadają oczywiście osobne wejścia ze wspólnego korytarza. Każde z mieszkań wyposażone jest w drzwi antywłamaniowe. Dzięki tym rozwiązaniom istnieje możliwość wynajmu każdego z lokali dwóm niezależnym najemcom i bezkolizyjne rozliczenia za zużyte rzeczywiście media, w tym energię elektryczną.

To odważny ruch, ale ARBET Investment Group, to deweloper z ogromnym doświadczeniem, który od lat pomaga również swoim klientom inwestycyjnym w zarządzaniu wynajmem. To zadanie dla wyspecjalizowanej w tej dziedzinie marki ARBET RENT.

– Oferta jest limitowana, bo na razie testujemy to rozwiązanie, ale planując ten projekt analizowaliśmy staranie wiele czynników i zmiennych. Między innymi preferencje dotyczące wielkości lokali. To dlatego metraże mieszkań w naszym dwupaku zaczynają się już 21 metrów kwadratowych – opisuje Bożena Kowalczyk.

Inwestycyjny Dwupak ARBET Investment Group to oferta ulokowana na terenie Osiedla Bartąg – na granicy gminy Stawiguda oraz południowej części Olsztyna. Osiedle Bartąg od samego początku cieszyło się dużą popularnością. Dziś inwestycja zbliża się do finału, a realizowany budynek, to już ostatni, siedemnasty obiekt w ramach całego projektu.

Szczegóły na stronie (https://dwupak-bartag.pl/) i u doradców ARBET Investment Group.