4 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Pies uwięził swoją opiekunkę na balkonie

OlsztynPies uwięził swoją opiekunkę na balkonie

Niecodzienny incydent miał miejsce dziś (30.05.2023) wieczorem w jednym z olsztyńskich bloków mieszkalnych, kiedy to pies przyczynił się do uwięzienia swojej opiekunki na balkonie. Strażacy olsztyńscy otrzymali zgłoszenie przed godziną 21 i natychmiast udali się na miejsce zdarzenia – ulicę Mroza na olsztyńskich Jarotach.

reklama

Sytuacja rozegrała się na pierwszym piętrze wielorodzinnego budynku. Z niecodziennego zgłoszenia wynikało, że pies, którego rasa nie została określona, uwięził kobietę na balkonie. Czy to był zbieg okoliczności, czy złośliwość zwierzęcia, nie jest w tym momencie jasne.

Do miejsca interwencji natychmiast wysłano jeden zastęp straży pożarnej. Na szczęście, po kilku nieudanych próbach, obserwowanym przez strażaków, kobiecie udało się ostatecznie otworzyć drzwi balkonowe i dostać się do wnętrza mieszkania.

reklama

W przypadku, gdy interwencja służb ratunkowych nie jest konieczna, jest to często określane w żargonie ratowniczym jako “fałszywe zgłoszenie, ale w dobrej wierze”. Taki był również ten przypadek. Choć sytuacja mogła wydawać się śmieszna, zawsze należy pamiętać o możliwości realnego zagrożenia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ottmar Witzbold
31 maja 2023 08:00

Na jarmarku w Biskupcu obok stoiska z blaszanymi wiadrami przewrócił się worek z kartoflami.

Polecane
Ogłoszenia