22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Czym się charakteryzują magic mugs?

Materiał partneraCzym się charakteryzują magic mugs?

Rosnąca oferta gadżetów reklamowych pozwala na wybór bardzo ciekawych gratisów dla klientów, ale jednocześnie stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Coraz trudniej jest znaleźć coś oryginalnego a jednocześnie przydatnego, co zdobędzie uznanie kontrahentów i nie zrujnuje przedsiębiorcy. Rozglądając się za najciekawszymi opcjami, warto zwrócić uwagę na kubki reklamowe wykonane w technice magic mug.

reklama

Zaciekawienie odbiorców pierwszym krokiem do relacji biznesowych

W działalności gospodarczej najtrudniejsze jest zainteresowanie potencjalnego klienta ofertą. Nawet doskonały produkt czy usługa nie sprzedadzą się bez dobrego marketingu – a ten bywa kosztowny. Z pomocą przychodzą gadżety reklamowe – ekonomiczny sposób na zaciekawienie kontrahenta i zbudowanie pozytywnych skojarzeń.

Ale co podarować klientowi, który ma już pełne szuflady gadżetów? Postaw na prezent nietuzinkowy, z którego będzie on korzystał z przyjemnością. W tym właśnie celu powstała technologia magic mug. Nadruk pojawiający się na kubku dopiero pod wpływem wlewania do niego gorącej cieczy, wywołuje zaskoczenie i chęć wielokrotnego używania – aby dostrzec jeszcze więcej szczegółów. Więcej o procesie powstawania kubków magic mug przeczytasz na https://ceramika-reklamowa.com.pl/baza-wiedzy/magic-mug/.

reklama

Wysoka jakość podstawowego nadruku

W magic mug liczy się jakość – i to podwójna. Dobrze wykonana musi być warstwa zewnętrzna – aby nie odsłaniała za wcześnie docelowej grafiki. Ale również nadruk podstawowy w magic mug to nie zwykła grafika wektorowa – na kubek możesz nanieść obrazek w jakości fotograficznej. Otwiera to bardzo wiele możliwości.

Wybierz zdjęcie produktów lub budynku firmy, plakat, kolaż – cokolwiek, co uważasz za kluczowe w przekazie marketingowym, dla całościowego wizerunku firmy lub w kontekście aktualnej kampanii. Wysoka trwałość to gwarancja, że grafika będzie oglądana wielokrotnie i zapadnie w pamięć odbiorcy.

Zawsze widoczne logo

Jedną z ciekawszych opcji magic mug jest możliwość umieszczenia na kubku logotypu, który jest stale widoczny – zarówno wówczas, gdy wewnątrz znajduje się gorący płyn, jak i wtedy, gdy jest on pusty. Dzięki temu zyskujesz pewność, że twój symbol firmowy nie zostanie zapomniany.

reklama

Logotyp drukowany jest na warstwie termicznej w jednym w kilkunastu kolorów, do wyboru – a zatem bez problemu uda się go dopasować do znajdującego się pod nim zdjęcia, jak i do barw przedsiębiorstwa.

Opcje nadruku termicznego – błysk i mat

Nadruk termiczny na magic mug również możesz dostosować do swoich preferencji. Istnieje opcja wyboru koloru wierzchniej warstwy. Polecane są oczywiście ciemne barwy, które najlepiej kryją znajdującą się pod spodem grafikę, ale na pewno nie musisz się ograniczać do czerni czy szarości.

Ponadto warstwa termiczna wykonana zostanie, zgodnie z zamówieniem, w błysku lub w macie. To świetna wiadomość dla przedsiębiorców, którym błyszcząca stylistyka nie przypadła do gustu.

Możliwość wykonania niewielkiej ilości sztuk

Dużym problemem wielu firm jest ograniczony budżet marketingowy. Przed zamówieniem ciekawych gadżetów powstrzymuje je zbyt wysokie minimum logistyczne. Gdy więc nie potrzebujesz tysiąca ani nawet stu kubków, to magic mug jest zdecydowanie dla ciebie.

Technologia wykonania kubka zakłada wypalanie w niewielkich partiach, dzięki czemu możesz kupić dokładnie tyle, ile potrzebujesz – np. w celu nagrodzenia najaktywniejszych kontrahentów czy zorganizowania konkursu w mediach społecznościowych.

Kubek – gadżet zawsze na topie

Magic mugs posiadają ponadto jeszcze jedną, niezwykle ważną cechę, wspólną dla wszystkich kubków reklamowych: są praktyczne. Z tego też powodu zapotrzebowanie na kubki nie spada i w każdym sezonie znajdują się one na szczycie listy najpopularniejszych gadżetów.

Warto pamiętać, że nie żyjemy już w latach 90-tych – klienci nie oczekują prezentu, który można postawić w witrynie, ale takiego, który będzie regularnie wykorzystywany. A ponieważ najprzyjemniejszym momentem dnia pracy jest przerwa na kawę, masz absolutną pewność, że magic mug będzie trafiał w ręce obdarowanego regularnie, przyzwyczajając go do twojego logotypu, sloganu czy plakatu.

Czy magic mug to gadżet idealny? Wiele wskazuje na to, że tak właśnie jest. To upominek jednocześnie praktyczny i intrygujący, zachęcający do regularnego korzystania i posiadający duże pole do prezentacji nie tylko logotypu, ale nawet oferty czy sloganu firmy. Jeśli więc właśnie wybierasz gratisy dla klientów czy dla uczestników targów, to właśnie magic mug może być strzałem w dziesiątkę.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane