4 C
Olsztyn
niedziela, 28 maja, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wypadek na ulicy Zientary Malewskiej. Kierowca Lexusa potrącił przechodnia

OlsztynWypadek na ulicy Zientary Malewskiej. Kierowca Lexusa potrącił przechodnia

Tragiczny wypadek zdarzył się w piątkowe popołudnie na ulicy Zientary Malewskiej w Olsztynie, gdzie 32-letni kierowca osobowego Lexusa stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik i potrącił 43-letniego mężczyznę. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. W wyniku zdarzenia, jedna osoba trafiła do szpitala.

reklama

Pieszy, który został potrącony, trafił natychmiast do szpitala z poważnymi obrażeniami. Jego stan jest stabilny, ale lekarze wciąż monitorują sytuację, z powodu niektórych poważnych urazów, które doznał podczas wypadku.

reklama

Na miejscu zdarzenia obecni byli policjanci i służby ratunkowe. Obszar wokół wypadku został szybko zabezpieczony, a śledczy rozpoczęli swoje dochodzenie w celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia.

W związku z wypadkiem na ulicy Zientary Malewskiej wystąpiły poważne utrudnienia w ruchu drogowym. Policja apeluje do kierowców o unikanie tego obszaru, jeśli to możliwe, a w razie potrzeby o zachowanie szczególnej ostrożności.

reklama
Dramat na jeziorze. Wywróciła się łódź z trzema osobami. Na miejsce jadą nurkowie

Trwające prace na miejscu zdarzenia prawdopodobnie potrwają przez najbliższe kilkadziesiąt minut, co może spowodować dalsze opóźnienia. Policja i służby drogowe pracują jednak nad jak najszybszym przywróceniem normalnej sytuacji na drodze.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Stasiek
27 maja 2023 11:51

F&F3: Zientary Dryft.

hahahaha
27 maja 2023 09:24

GTA San-Olsztyn

Popularne
Ogłoszenia

Dramat na jeziorze. Wywróciła się łódź z trzema osobami. Na miejsce jadą nurkowie

Olsztyn: Samochód z Niemiec zderza się z tramwajem