22 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Wypadek na ulicy Zientary Malewskiej. Kierowca Lexusa potrącił przechodnia

OlsztynWypadek na ulicy Zientary Malewskiej. Kierowca Lexusa potrącił przechodnia

Tragiczny wypadek zdarzył się w piątkowe popołudnie na ulicy Zientary Malewskiej w Olsztynie, gdzie 32-letni kierowca osobowego Lexusa stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik i potrącił 43-letniego mężczyznę. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze. W wyniku zdarzenia, jedna osoba trafiła do szpitala.

reklama

Pieszy, który został potrącony, trafił natychmiast do szpitala z poważnymi obrażeniami. Jego stan jest stabilny, ale lekarze wciąż monitorują sytuację, z powodu niektórych poważnych urazów, które doznał podczas wypadku.

reklama

Na miejscu zdarzenia obecni byli policjanci i służby ratunkowe. Obszar wokół wypadku został szybko zabezpieczony, a śledczy rozpoczęli swoje dochodzenie w celu ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia.

W związku z wypadkiem na ulicy Zientary Malewskiej wystąpiły poważne utrudnienia w ruchu drogowym. Policja apeluje do kierowców o unikanie tego obszaru, jeśli to możliwe, a w razie potrzeby o zachowanie szczególnej ostrożności.

Trwające prace na miejscu zdarzenia prawdopodobnie potrwają przez najbliższe kilkadziesiąt minut, co może spowodować dalsze opóźnienia. Policja i służby drogowe pracują jednak nad jak najszybszym przywróceniem normalnej sytuacji na drodze.

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Stasiek
27 maja 2023 11:51

F&F3: Zientary Dryft.

hahahaha
27 maja 2023 09:24

GTA San-Olsztyn

Polecane