23 C
Olsztyn
piątek, 12 lipca, 2024
reklama

Najskuteczniejsze środki na owady

Materiał zewnętrznyNajskuteczniejsze środki na owady

Wszyscy wiemy, że owady wewnątrz domu mogą sprawić wiele kłopotów. Nie tylko brzęczą nad uchem i dotkliwie kąsają, ale mogą też roznosić szkodliwe zarazki. Dlatego wiele osób w Polsce, zwłaszcza w okresie wiosennym i letnim, sięga po środki na owady – mogą ochronić cię przed komarami bez narażenia na szwank Twojej kieszeni.

reklama

Jakie środki na owady są dostępne w sklepie Ihaa?

Środki na owady w sklepie Ihaa pomogą Ci szybko i skutecznie usunąć owady z Twojego domu. Środki na owady biegające, jak mrówki pomogą ci usunąć szkodniki z werandy i ogródka, możesz też rozłożyć środki na owady latające – zwłaszcza komary i osy.

W naszej ofercie znajdziesz na przykład gaśnice na osy i szerszenie. To specjalny preparat owadobójczy, który został stworzony w celu zwalczania os i szerszeni oraz niszczenia ich gniazd. Wykorzystuje czynniki aktywne, które są skuteczne w zwalczaniu zarówno larw, jak i dorosłych os i szerszeni. Dzięki specjalnej dyszy, możesz rozpylać preparat pod wysokim ciśnieniem na odległość 5 metrów. Takie środki na owady pozwalają Ci bezpiecznie i skutecznie zniszczyć gniazdo owadów z daleka, unikając użądleń i zapewniając bezpieczeństwo i wygodę użycia.

reklama

Gaśnica to środek dość ekstremalny, ale możesz też wybrać środki na mole w sklepie Ihaa. Pułapki feromonowe dostępne w naszej ofercie mogą zwalczać zarówno mole spożywcze, jak i odzieżowe. Możesz też zwalczać je, doraźnie rozpylając spraye.

W ofercie sklepu Ihaa znajdziesz także lep na owady jak muchy czy muszki owocówki. Takie środki na owady są z reguły łatwe w użyciu i można je stosować wszędzie – od balkonu, przez ogród, po kuchnię.

Jeśli interesują cię środki na owady biegające, świetnym rozwiązaniem są żele i proszki przeciwko mrówkom. Preparaty tego typu zawierają substancje aktywne jak fipronil, permetrynę czy cypermetrynę, które powodują śmierć mrówek. Jednak żel lub proszek jest nasączony też przynętą, która przyciąga mrówki. Dzięki temu takie owady zabiorą preparat do gniazda, co prowadzi do wyniszczenia całej kolonii, i śmierci królowej.

reklama

Warto wypróbować też preparaty na kleszcze w sklepie Ihaa, jak na przykład spray ochronny, który uniknięcie ukąszeń tych niebezpiecznych pajęczaków. Takie środki na owady można stosować na odzieży, butach i innych elementach garderoby, aby zapewnić niezawodną ochronę przed kleszczami.

Środki na owady i dodatki

Choć nie są to środki na owady, to jednak warto zakupić moskitiery, bo są równie skuteczne w ochronie przed insektami. Takie moskitiery możesz zamontować na oknach i drzwiach, co pozwala na skuteczną ochronę przed muchami, komarami i innymi nieproszonymi gośćmi. Możesz też rozwiesić inne modele nad łóżkiem – zwłaszcza nad dziecięcym łóżeczkiem – co da ochronę dzieciom, szczególnie wrażliwym na ukąszenia komarów.

Jeśli chodzi o środki na owady w domu, spirale i kadzidełka na komary to popularne środki na odstraszanie tych uciążliwych szkodników. Dzięki temu, że produkt ten wydziela specjalny zapach, komary nie chcą przebywać w jego pobliżu. Podobnie, świeczki o cytrynowym zapachu to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych środków na owady, ponieważ zapach ten jest skutecznym odstraszaczem dla wielu gatunków insektów.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane