19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Biedronka zmienia godziny pracy sklepów przez… Kortowiadę

OlsztynBiedronka zmienia godziny pracy sklepów przez... Kortowiadę

W hołdzie dla olsztyńskich studentów celebrujących Juwenalia, znana sieć sklepów Biedronka ogłosiła, że wydłuża godziny otwarcia swoich sklepów zlokalizowanych w kluczowych lokalizacjach studenckiego miasta. Zmiana ta będzie obowiązywać od 24 do 27 maja, z placówkami przy ul. Iwaszkiewicza 22A, al. Obrońców Tobruku 6 i ul. Barczewskiego 1, które będą otwarte aż do godziny 23:30.

reklama

“Chcieliśmy umożliwić uczestnikom Juwenaliów wygodne zakupy, nawet po późnych imprezach. Jesteśmy zdecydowani sprostać temu wyzwaniu i jesteśmy pewni, że nasi klienci docenią ten gest” – powiedział przedstawiciel Biedronki.

W ramach świętowania Juwenaliów, Biedronka nie tylko wydłuża godziny otwarcia, ale także wprowadza specjalne promocje skierowane do studentów. Od 24 do 27 maja, uczestnicy festiwalu będą mogli korzystać z atrakcyjnych zniżek na wybrane produkty, takie jak chipsy Crunchips (drugie opakowanie 50% taniej przy zakupie 2 szt.), czy paczkowane kabanosy Tarczyński (drugie opakowanie za 1 zł przy zakupie 2 szt.). Dla pełnoletnich klientów przygotowano również promocję na piwo Desperados, które będzie dostępne w cenie 5,49 zł/butelkę.

reklama

Zaproszenie do sklepów Biedronka skierowane jest do wszystkich uczestników Juwenaliów w Olsztynie. To doskonała okazja dla studentów, by skorzystać z wyjątkowych promocji i dłuższych godzin otwarcia sklepów. Biedronka zapewnia, że jest gotowa służyć swoim klientom w tych wyjątkowych dniach, zapewniając dostęp do swoich produktów w dogodnym dla nich czasie.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Wiesław Czesław
25 maja 2023 09:54

To nie jest w hołdzie studentom, lecz w hołdzie dodatkowego napchania sobie kabzy.

Biedronka
25 maja 2023 05:58

Biedronka nie liczy się z pracownikami bo do tak później godziny pracują same kobiety bo niestety mężczyzn brak , tak jak ochrony do tak później godziny ! Majówki , święta co kolwiek ciągle wydłużone godziny a tam też pracują matki które mają dzieci

Polecane