22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Dominik zmaga się ze złośliwym nowotworem. Pomóż mu wrócić na boisko

WiadomościDominik zmaga się ze złośliwym nowotworem. Pomóż mu wrócić na boisko

Dominik dużą część życia spędził na boisku. Jego pasja do gry równie silna była jak zaangażowanie w pomaganie innym. Teraz gdy stanął w obliczu osobistej tragedii, to on sam potrzebuje pomocy.

reklama

Zdiagnozowany nowotwór

Na początku 2023 roku Dominik odkrył guz na lewym jądrze. Natychmiast skonsultował to z lekarzami specjalistami, którzy stwierdzili, że konieczna jest pilna operacja. Zabieg chirurgiczny miał miejsce 24 marca 2023 r. Następnie przeprowadzono badanie histopatologiczne, które potwierdziło najgorsze obawy — guz był złośliwym nowotworem.

Konieczność chemioterapii

Badania tomograficzne z kontrastem, przeprowadzone po operacji, ujawniły przerzut na węzeł chłonny w okolicy okołoaortalnej po stronie lewej. W związku z tym specjaliści zalecili chemioterapię jako najważniejszą część leczenia Dominika.

reklama

Aby zapewnić Dominikowi najlepszą możliwą opiekę, rodzina postanowiła szukać pomocy za granicą, w klinice w Austrii. Austriacki onkolog potwierdził, że chemioterapia jest niezbędna, zważywszy na zaawansowany etap choroby. Leczenie w Austrii jest kosztowne, ale rodzina Dominika jest zdecydowana, aby zapewnić mu najwyższej jakości opiekę, jaką oferuje tamtejsza klinika.

Apel o wsparcie

Teraz rodzina Dominika prosi o pomoc. Znany z niezliczonych działań charytatywnych chłopak teraz sam potrzebuje wsparcia, aby wrócić na boisko. Wszystkie środki, które zostaną zebrane na leczenie Dominika, a nie zostaną wykorzystane, rodzina zobowiązuje się przekazać na pomoc innym potrzebującym.

Pomóżmy Dominikowi wrócić do zdrowia i z powrotem na boisko. Wspólnie możemy pomóc mu pokonać tę straszliwą chorobę. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/npzrc4

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane