14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Fundacja Safe Animal organizuje darmowe czipowanie w Olsztynie

OlsztynFundacja Safe Animal organizuje darmowe czipowanie w Olsztynie

Mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa zwierzętom domowym, Fundacja Safe Animal, we współpracy z Olsztyńskim OTOZ, organizuje akcję darmowego czipowania dla zwierząt. Wydarzenie odbędzie się 26 maja, od godz. 15:00 do 18:00, na parkingu “Szubienice”.

reklama

Czipowanie to ważny krok w ochronie zwierząt domowych, umożliwiając łatwe zidentyfikowanie i bezpieczny powrót do domu zgubionych pupili. Właściciele zwierząt są gorąco zachęcani do skorzystania z tej bezpłatnej usługi, która może ostatecznie uratować życie ich zwierząt domowych.

Uczestnicy są proszeni o przyniesienie ze sobą książeczki zdrowia zwierzęcia oraz dowodu osobistego. Organizatorzy zachęcają również do utrzymania pozytywnego nastroju w trakcie wydarzenia. Wszystkie koty i króliki powinny być przewożone w transporterach dla zapewnienia im poczucia bezpieczeństwa i swobody.

reklama

Oprócz czipowania, Fundacja Safe Animal przygotowała także dodatkowe atrakcje dla miłośników zwierząt. Za przekazanie darowizny, uczestnicy otrzymają różne upominki, takie jak suplementy diety dla zwierząt, legowiska, produkty dla dzieci z logotypem Safe Animal, a także wiele innych niespodzianek.

Podczas wydarzenia zostanie także wybrany “Najdzielniejszy Zwierzak Czipowania”, który otrzyma specjalny medal. To doskonała okazja dla właścicieli zwierząt, by pokazać, jak bardzo troszczą się o swoje zwierzęta domowe, a jednocześnie uczestniczyć w społeczności związanej z dobrobytem zwierząt.

Zachęcamy wszystkich właścicieli zwierząt domowych do skorzystania z tej bezcennej usługi. Przyjdź, czipuj swojego pupila i pomóż mu bezpiecznie wrócić do domu!

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia