22 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Tragiczny wypadek pod Dobrym Miastem. Jedna osoba nie żyje

OlsztynTragiczny wypadek pod Dobrym Miastem. Jedna osoba nie żyje

Na drodze wojewódzkiej nr 593 doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Jak poinformowała Komenda Miejska Policji w Olsztynie, jedna osoba zginęła na miejscu zdarzenia.

reklama

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce dzisiejszej nocy, między miejscowościami Orzechowo i Międzylesie, na terytorium gminy Dobre Miasto. Samochód osobowy marki Audi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał z drogi, uderzył w przydrożne drzewo i dachował.

W pobliżu rozbitego auta znaleziono ciało 32-letniego mężczyzny” – poinformował rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, Andrzej Jurkun.

reklama

Policja przypuszcza, że zmarły mężczyzna był kierowcą pojazdu. Szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzenia są obecnie badane przez policję pod nadzorem prokuratora. Przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane i stanowią przedmiot intensywnych działań śledczych.

Ten tragiczny incydent ponownie przypomina o znaczeniu bezpieczeństwa na drodze i o konieczności zawsze zwracania uwagi na warunki drogowe, niezależnie od pory dnia czy nocy. Jednocześnie składamy kondolencje dla rodziny i bliskich zmarłego.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dis
22 maja 2023 12:35

Tak to jest, jak nie usuwa się drzew rosnących przy samej jezdni.

Polecane