19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Olsztynek gospodarzem Mistrzostw Polski Ultimate Frisbee

OlsztynOlsztynek gospodarzem Mistrzostw Polski Ultimate Frisbee

Na Stadionie Miejskim w Olsztynku, w dniach 20-21 maja 2023 roku, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie sportowe – Mistrzostwa Polski Ultimate Frisbee w kategorii Mixed. Turniej zgromadzi 16 najlepszych drużyn z całej Polski, reprezentujących ligi Elite, 1 i 2 ligę. Za organizację Mistrzostw Polski odpowiada Klub Sportowy “Ultimate Frisbee Olsztyn”.

reklama

Elita polskiego frisbee w jednym miejscu

Czołowi zawodnicy i zawodniczki kraju spotkają się na jednym boisku, by stawić czoła rywalom w zaciętej rywalizacji. To doskonała okazja, aby zobaczyć w akcji utalentowanych graczy i podziwiać ich umiejętności. Wiele dynamicznych meczów, emocjonujących momentów i niesamowitych rzutów gwarantuje niezapomniane wrażenia dla kibiców.

Przyjaźń i sportowa rywalizacja w Olsztynku

Mistrzostwa to nie tylko walka o tytuł. To także okazja do zacieśnienia więzi pomiędzy graczami i kibicami tego dynamicznego sportu. Atmosfera przyjaźni i szacunku, która towarzyszy każdemu meczowi ultimate frisbee, zapewnia niesamowite doświadczenie dla wszystkich uczestników.

reklama

Każdy jest mile widziany na Stadionie Miejskim w Olsztynku. Zawody odbędą się 20 maja w godzinach 9.50-18.00 i 21 maja w godzinach 8.00-16.10.

Patronat honorowy burmistrza

Całe wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Olsztynka Roberta Waraksy. To potwierdzenie, jak ważne jest to wydarzenie dla lokalnej społeczności i jak duże znaczenie ma rozwój ultimate frisbee w regionie.

źródło: Frisbee Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane