fbpx
14 C
Olsztyn
piątek, 29 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Mierzyć siły na zamiary – trzymetrowe rury upchnęli do osobówki

OlsztynMierzyć siły na zamiary - trzymetrowe rury upchnęli do osobówki

Policjanci z Wydziału Wywiadowczo–Patrolowego KMP Olsztyn zatrzymali trzy osoby podejrzane o kradzież elementów stalowych z jednej z hurtowni na terenie miasta. Z osobowego citroena, którym przyjechały na miejsce, wystawały kradzione rury. Auto było wypchane łupami po sam dach, a cała trójka znajdowała się pod wpływem alkoholu.

reklama

W sobotę (26.09) około godz. 20.30 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że przy ulicy Kołobrzeskiej ktoś kradnie złom. Na miejsce został wysłany patrol. Funkcjonariusze zatrzymali na gorącym uczynku trzy osoby, które pakowały do osobowego citroena saxo trzymetrowe elementy stalowe. Na miejscu wkrótce pojawił się także właściciel firmy, który wycenił straty na 2 tys. złotych.

Troje sprawców – dwóch mężczyzn i kobieta – zostało zatrzymanych w policyjnym areszcie. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Po przesłuchaniu zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty przestępstwa kradzieży, za co grozi im kara 5 lat pozbawienia wolności – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

reklama
Rozwijaj karierę w policji: szeroki zakres doskonalenia umiejętności

Niewykluczone, że jedna z tych osób usłyszy dodatkowo zarzut kierowania samochodem pod wpływem alkoholu. Ustaleniem, kto kierował pojazdem, zajmą się policjanci, ponieważ żadna z osób zatrzymanych się do tego nie przyznaje.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Powiat kętrzyński: policja dba o bezpieczeństwo uczniów w drodze do szkoły
Poszukiwany sprawca kolizji drogowej sam zgłosił się na policję