11 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023

ROIDMI: sekret sukcesu innowacyjnych robotów sprzątających

Na światowym rynku sprzętu do czyszczenia znajduje się kilka znanych marek, takich jak Dyson, iRobot, Philips i ROIDMI. Jednak to ta ostatnia, jako wschodząca marka, zdobyła uznanie wielu konsumentów dzięki innowacyjnym funkcjom, przystępnym cenom i komfortowemu doświadczeniu użytkownika.

Dane sprzedaży z platform e-commerce, takich jak AliExpress i Amazon, pokazują, że marka ROIDMI ma silną pozycję pod względem globalnej sprzedaży. Podczas wydarzenia „328 AliExpress Big Sale” ROIDMI przygotowało 3000 robotów do czyszczenia podłóg EVA all-in-one i 5000 robotów do zbierania kurzu Eve Plus, które zostały wyprzedane w mniej niż 48 godzin.

Główne powody popularności marki

Pierwszy powód popularności to innowacyjność i kontrola jakości produktów marki ROIDMI. Na rynku sprzątającym wiele marek oferuje podobne produkty, a wiele start-upów nie ma funduszy ani doświadczenia, by inwestować w badania i rozwój produktów. W rezultacie ich produkty mają tylko podstawowe funkcje czyszczenia i ograniczone innowacje. Dlatego konsumenci poszukują wysokiej jakości, wielofunkcyjnych i dobrze wspieranych, innowacyjnych produktów.

ROIDMI dysponuje profesjonalnym zespołem badawczo-rozwojowym, fabryką produkcyjną i laboratorium ROIDMI, które posiada najwyższy poziom technologiczny w branży odkurzaczy. Dzięki temu ROIDMI zyskało przewagę konkurencyjną w dziedzinie badań i rozwoju. Ważnym czynnikiem wpływającym na moc czyszczenia jest silnik, dlatego zespół badawczo-rozwojowy ROIDMI nieustannie prowadzi badania nad jego technologią.

Ponadto ROIDMI dokonuje znaczących przełomów w rozwoju oprogramowania, inteligentnych technologii zbierania kurzu, nawigacji, kontroli głosowej i technologii baterii. Jak dotąd, ROIDMI złożyło wnioski o prawie 400 patentów, w tym 30 patentów wynalazków.

Dzięki strategii wprowadzania innowacji technologicznych najnowszy produkt ROIDMI — robot do czyszczenia podłóg EVA all-in-one – potrafi nie tylko odkurzać i mopować, ale również automatycznie czyścić mop i zbierać kurz.

ROIDMI — lider wszechstronności

ROIDMI konsekwentnie rozwiązuje problemy użytkowników i zapewnia dobre doświadczenie użytkowania. Robot do czyszczenia podłóg i zbierania kurzu ROIDMI Eve Plus rozwiązuje problem częstego opróżniania zbiornika. Wbudowany worek o pojemności 3l w stacji zbierania kurzu generuje ssanie o sile 23 000 Pa, natychmiast zasysając śmieci ze zbiornika i do worka na kurz. Użytkownicy mogą łatwo i szybko poradzić sobie z odpadami bez żadnej interwencji ręcznej, unikając wydzielania nieprzyjemnych zapachów i rozmnażania bakterii. Maszyna jest wyposażona w technologię nawigacji laserowej LDS 4.0, która w połączeniu ze ssaniem 2700 pa, pozwala na dogłębne i łatwe czyszczenie podłóg.

Aby zminimalizować interwencję ręczną, ROIDMI EVA jest prawdziwym mistrzem wszechstronności, zdolnym do odkurzania, mopowania i automatycznego czyszczenia mopa oraz zbierania kurzu, osiągając pełne automatyczne i bezobsługowe czyszczenie. Dzięki mocnemu ssaniu 2700 Pa i naciskowi 12 N na mop, brud z podłogi jest usuwany w prosty sposób.