22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Zderzenie z drzewem: kierująca oddaliła się z miejsca zdarzenia

MrągowoZderzenie z drzewem: kierująca oddaliła się z miejsca zdarzenia

Około godziny 11:30, Oficer Dyżurny Komendy Policji w Mrągowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, które miało miejsce na trasie między Rybnem a Kozłowem. Na miejscu zdarzenia, z jeszcze nieustalonych przyczyn, osoba prowadząca pojazd marki Ford zderzyła się z przydrożnym drzewem.

reklama

Świadkowie zdarzenia relacjonują, że za kierownicą pojazdu siedziała kobieta, która opuściła miejsce zdarzenia zanim przybyły na miejsce służby ratunkowe. W samochodzie pozostał natomiast 44-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Piecki. Pasażer doznał obrażeń, a podejrzenie urazu kręgosłupa spowodowało, że został przewieziony do szpitala celem przeprowadzenia badań diagnostycznych.

Policjanci z Mrągowa prowadzą obecnie postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia. Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie, pani Paulina Karo, będzie informować o dalszych ustaleniach śledztwa. Władze apelują o kontakt ze świadkami, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia oraz związanej z nim ucieczki kierującej.

Zderzenie z drzewem: kierująca oddaliła się z miejsca zdarzenia wypadek Mrągowo, Wiadomości, zShowcase
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Dd
7 maja 2023 16:56

Zostawiła faceta 🙁 to zła kobieta była … a do tego chyba …

Polecane