14 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kompleks nad Krzywym ponownie doceniony

WiadomościKompleks nad Krzywym ponownie doceniony

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel zostało laureatem konkursu Top Inwestycje Polski Wschodniej 2015.

reklama

Najnowszy laur prezydent Olsztyna odebrał podczas gali w Białymstoku. – Zainteresowanie olsztynian i turystów oraz nagrody i wyróżnienia to potwierdzenie, że nasza inwestycja była strzałem w dziesiątkę – mówi Piotr Grzymowicz. – A nasze największe jezioro będzie jeszcze bardziej atrakcyjne, bo właśnie otwieramy Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego na terenie Słonecznej Polany.

Olsztyńska inwestycja znalazła się pośród dziesięciu wytypowanych przez Radę Konsultacyjną konkursu – informuje ratusz. To zadania, które miały w ostatniej dekadzie największy wpływ na gospodarkę, atrakcyjność i poprawę poziomu życia mieszkańców pięciu województw wschodniej Polski.

reklama

Poza Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel wyróżniono m.in. Zakład Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Stalowej Woli, system integrujący transport publiczny Miasta Rzeszowa i okolic, a Internauci docenili e-mapę powiatu olsztyńskiego.

Olsztyn w kultowej grze Monopoly

Konkurs Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej odbywa się z inicjatywy Grupy PTWP – organizatora Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku oraz redakcji serwisu Portalsamorzadowy.pl.

reklama

W tym roku odbyła się II edycja plebiscytu.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Olsztyn w kultowej grze Monopoly
Olsztyn w kultowej grze Monopoly