fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Mieszkaniec Olsztyna wjechał na czerwonym świetle i spowodował kolizję

reklama

Wysoki mandat oraz punkty karne to kara, jaką otrzymał 42-letni mieszkaniec Olsztyna za spowodowanie kolizji drogowej. Mężczyzna wjechał fordem na skrzyżowanie na czerwonym świetle, po czym uderzył w bok prawidłowo jadącego golfa. W wyniku zderzenie na szczęście nikomu nic się nie stało.

O godzinie 20.25 na skrzyżowaniu ulic Tuwima/Iwaszkiewicza doszło do kolizji drogowej, którą zarejestrowały kamery olsztyńskiego ITS-u. Kierujący pojazdem marki Ford jadąc na wprost ul. Tuwima od strony Sikorskiego na skrzyżowaniu z ul. Iwaszkiewicza nie zastosował sie do sygnalizacji świetlnej nadającej mu czerwone światło. Wjechał on w bok volkswagena wjeżdżającego prawidłowo na skrzyżowanie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. 42-latek został ukarany wysokim mandatem a na jego koncie pojawiły się punkty karne.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: