1 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy kettlebelliści nokautują!

WiadomościOlsztyńscy kettlebelliści nokautują!

Za ekipą ze stolicy regionu kolejny, czwarty już etap Polskiej Ligii Kettlebell. Mistrzostwa Mazowsza odbyły się w Płocku i ściągnęły wielu zawodników kettlebell z całego kraju.

reklama

Olsztyński klub reprezentowali zawodowcy oraz amatorzy w swoich kategoriach. Ponadto w Płocku stawili się zawodnicy z klubów m. in. z Torunia, Łodzi, i po raz pierwszy z Ełku, a także grupa zawodników z Litwy.

Olsztyńscy zawodnicy zajęli najwyższe lokaty w swoich kategoriach: Iwona Polak, Monika Bejer, Krystian Kanabrodzki oraz Maciej Gorzkowski zdobyli złote medale. Do ostatniej chwili o złoto walczył kolejny przedstawiciel stolicy regionu. Kamil Głogowski przegrał ostatecznie z reprezentantem Litwy o 5 powtórzeń, co dało mu srebrny medal.

reklama

W klasyfikacji drużynowej zawodów olsztyński klub zdeklasował rywali. Zdecydowanie zajął pierwsze miejsce, wyprzedzając kluby z Torunia i Ełku.

Mistrzostwa Mazowsza były przedostatnimi zawodami z cyklu Polskiej Ligi Kettlebell. Za miesiąc zamykające cykl zmagań Mistrzostwa Warmii i Mazur.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne