23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Fajna historia. Internauci pomogli seniorowi znaleźć auto

OlsztynFajna historia. Internauci pomogli seniorowi znaleźć auto

W świecie, który często wydaje się podzielony, społeczność internetowa pokazała, że wciąż jest miejsce na empatię i pomoc. W ostatnim tygodniu internauci zgromadzili się, aby pomóc starszemu panu odnaleźć samochód, który zaparkował w Olsztynie, a potem nie mógł go zlokalizować.

reklama

Senior, który przyjechał z odległego Pisza, zaparkował samochód na jednej z uliczek Olsztyna. Następnie udał się komunikacją publiczną do szpitala. Gdy powrócił, nie był w stanie odnaleźć swojego pojazdu.

reklama

Rodzina seniora, nie mogąc mu samodzielnie pomóc, postanowiła opublikować apel w mediach społecznościowych. We wtorek, 25 kwietnia, prośba o pomoc w odnalezieniu samochodu pojawiła się online. Post zawierał szczegółowe informacje o samochodzie, w tym numer rejestracyjny i charakterystyczną biało-czerwoną osłonkę od słońca wiszącą na jednej z szyb.

Reakcja internautów była natychmiastowa i pozytywna. Wielu z nich zadeklarowało swoją gotowość do poszukiwania samochodu, co pokazało siłę społeczności internetowej.

Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań, córka seniora poinformowała, że samochód udało się zlokalizować, dzięki wsparciu internautów. Ta sytuacja nie tylko przyniosła ulgę rodzinie, ale także pokazała, jak technologia może być używana do budowania więzi i wspierania pomocy społecznej.

reklama

źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ols
28 kwietnia 2023 10:34

Jak koleś nie ogarnia gdzie zaparkował samochód to chyba nie powinien już wsiadać za kierownicę.

Polecane