5 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

89-latka przygnieciona tapczanem: uratowana dzięki czujności sąsiadów

Olecko89-latka przygnieciona tapczanem: uratowana dzięki czujności sąsiadów

We wtorek, 25 kwietnia 2023 roku, mieszkańcy Olecka udowodnili, że warto być czujnym sąsiadem i troszczyć się o innych. Dzięki ich szybkiej reakcji 89-letniej kobiecie udało się udzielić pomocy, gdy jej życie było zagrożone.

reklama

Szybka reakcja na wołanie o pomoc

Sąsiedzi zwrócili uwagę na wołanie o pomoc dochodzące z jednego z mieszkań na terenie Olecka. Natychmiast powiadomili Policję, która przybyła na miejsce i ustaliła, że za drzwiami słychać starszą kobietę, potrzebującą pomocy. Policjanci utrzymywali stały kontakt z potrzebującą, jednocześnie informując o syuacji obecnych na miejscu sąsiadów.

W trakcie interwencji mieszkańcy pomogli skontaktować się z rodziną 89-letniej kobiety. Na miejsce przybyła jej córka, która otworzyła drzwi do mieszkania. Okazało się, że starsza kobieta leży na podłodze, przygnieciona tapczanem.

reklama

Brak obojętności uratował życie

Dzięki zaangażowaniu sąsiadów, policjantów oraz rodziny, 89-letniej kobiecie udało się udzielić niezbędnej pomocy. Ratownicy medyczni zajęli się mieszkanką Olecka, która trafiła pod opiekę specjalistów.

To zdarzenie pokazuje, jak ważne jest utrzymywanie dobrych relacji z sąsiadami i niezamykanie się na potrzeby innych. Dobry sąsiad to nieoceniona pomoc w różnych sytuacjach.

źródło: KPP Olecko

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Dis
1 maja 2023 09:08

Prawdziwe pytanie brzmi: jak można przygnieść się tapczanem?

Polecane
Ogłoszenia