7 C
Olsztyn
wtorek, 27 lutego, 2024
reklama

Wstyd! Kradzież z restauracji, którą niedawno odwiedził aktor “Misiek” Koterski

WiadomościWstyd! Kradzież z restauracji, którą niedawno odwiedził aktor "Misiek" Koterski

W dniu dzisiejszym (26.04.2023) restauracja, która kilka dni temu gościła aktorów znanej komedii “Wąsik”, w tym Michała Koterskiego, opublikowała post na swoim profilu na Facebooku, w którym informuje o kradzieży maskotki Krecika.

reklama

Treść postu brzmi: “Dowódca Krecik PONOWNIE ZAGINĄŁ! Ahoj! Tu Mama Krecika 🥹 Zwracam się do Was niestety po raz kolejny z prośbą o pomoc w dotarciu do jednego z naszych Gości W piątek, 21 kwietnia mój mały Dowódca Krecik został ZAWINIĘTY W KURTKĘ PRZEZ JEDNEGO Z GOŚCI I ZABRANY NA PIĄTKOWĄ IMPREZĘ, do dziś niestety nie wrócił. Bardzo proszę o bezpieczne dostarczenie Krecika do Českiej Republiki. Czekam na jego zwrot do piątku 28 kwietnia zanim wizerunek Pana biesiadnika i jego towarzyszy przekażę odpowiednim służbom, które pomogą mi ustalić losy małego Dowódcy i szybko go odnajdą. Nasza załoga, pogrążona w smutku, z nadzieją czeka na niego w Czeskiej. Udostępnijcie post, jeśli możecie! Zmartwiona Mama Krecika 😔”.

reklama

Maskotka Krecika, będąca symbolem restauracji, zniknęła kilka dni po wizycie gwiazd spektaklu. Na razie nie ma informacji, kto stoi za tą kradzieżą. Restauracja, w której doszło do incydentu, zgłosiła sprawę na policję, która prowadzi śledztwo w celu odnalezienia sprawcy oraz odzyskania maskotki.

Kradzież maskotki wywołała ogromne poruszenie zarówno wśród pracowników restauracji, jak i w mediach społecznościowych. Wielu użytkowników wyraża swoje oburzenie i współczucie wobec właścicieli lokalu, jednocześnie wzywając do zwrócenia maskotki.

Wizyta aktorów spektaklu “Wąsik” w restauracji przyciągnęła uwagę fanów, którzy mogli spotkać swoich ulubieńców w niecodziennej scenerii. Niestety, teraz te wspomnienia zostały przyćmione przez niefortunne zdarzenie związane z kradzieżą maskotki.

reklama

W obliczu tego incydentu, Mama Krecika, występująca w imieniu restauracji, apeluje do sprawcy o bezpieczne dostarczenie Krecika do Českiej Republiki oraz prosi o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy. Jednocześnie, zachęca fanów i klientów do udostępniania informacji na temat kradzieży, aby zwiększyć szanse na odnalezienie Krecika i ukaranie odpowiedzialnych za to zdarzenie.

W trosce o los maskotki, Mama Krecika dała sprawcy czas do piątku 28 kwietnia na zwrot Krecika, zanim jego wizerunek oraz towarzyszy zostanie przekazany odpowiednim służbom, które pomogą w ustaleniu losów małego Dowódcy i szybko go odnajdą.

Tymczasem, załoga restauracji, pogrążona w smutku, z nadzieją czeka na powrót maskotki, który stał się ważnym elementem miejsca, w którym gościli aktorzy “Wąsika”. Oby ta historia zakończyła się szczęśliwie, a Krecik mógł ponownie zasiąść na swoim miejscu w Českiej Republiki.

zobacz też: Celebryci i znani sportowcy zaufali FlyMedica – Przeszczep włosów w Turcji nie tylko dla gwiazd

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Paul Mark
26 kwietnia 2023 23:01

Do tego pod spodem. Czy ktokolwiek zabronił ci modlić się do zapeklowanego lenina zmarłego na syfilis?

Stop klerykalizacji Polski , Stop klerykalizacji P
26 kwietnia 2023 19:59

Kim jest misiek koterski ?!? Czy ktoś go zna z jakiegoś pozytywu ??!!

Polecane
Ogłoszenia