fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 24 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

uzbrojone granaty i pociski na punkcie skupu złomu w Olsztynie

Wiadomości uzbrojone granaty i pociski na punkcie skupu złomu w Olsztynie

Policjanci z rozpoznania minersko-pirotechnicznego zabezpieczają pociski i granaty pochodzące najprawdopodobniej z czasów II Wojny Światowej. O niebezpiecznym znalezisku oficera dyżurnego policji powiadomił pracownik punktu skupu złomu, który znalazł niewybuchy podczas segregacji.

Oficer dyżurny policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że na jednym z punktów skupu złomu w Olsztynie znajdują się niewybuchy pochodzące najprawdopodobniej z okresu II Wojny Światowej. Na miejsce skierowano policjantów z rozpoznania minersko-pirotechnicznego, którzy ujawnili 6 granatów nasadkowych, w tym 3 uzbrojone, 1 lotkę granatu moździerzowego oraz 2 pociski artyleryjskie pełne.

Z uwagi na zagrożenie punkt skupu złomu został zamknięty. Pirotechnicy zabezpieczyli teren do czasu przyjazdu patrolu saperskiego z Ostródy, który zabierze niewybuchy i zdetonuje je w bezpieczny sposób na poligonie wojskowym.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x