20 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Pobił swoją matkę i ciotkę

Strona główna Wiadomości Na sygnale Pobił swoją matkę i ciotkę
reklama

Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca gminy Gietrzwałd który pobił swoją matkę i ciotkę. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie dziś usłyszy zarzuty. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 23.00 policjanci pojechali do jednej z miejscowości w gminie Gietrzwałd, gdzie według zgłoszenia, w mieszkaniu miało dojść do awantury.

reklama

Pod wskazanym adresem zastali dwie kobiety i młodego mężczyznę. Okazało się, że jedna z nich to jego matka a druga – ciotka. Jak oświadczyły, 26-latek uderzał je, kopał, szarpał i wykręcał im ręce. Powodem miało być rodzinne nieporozumienie.

Funkcjonariusze natychmiast wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Kobiety z zasinieniami oraz urazami głów i rąk trafiły do szpitala. Agresywny członek rodziny został zatrzymany. Był pijany. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty uszkodzenia ciała. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma