7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Rodzinne piekło: Brat zaatakował brata w domu, a policja musiała interweniować

WęgorzewoRodzinne piekło: Brat zaatakował brata w domu, a policja musiała interweniować

W sobotę (01.04.2023 r) na terenie gminy Węgorzewo doszło do przerażającej sytuacji, w której jeden brat zaatakował drugiego. Wraz z konkubiną wtargnęli do mieszkania starszego brata i zaczęli demolować jego własność. Następnie dopuścili się przemocy fizycznej i gróźb karalnych wobec niego i jego partnerki. Na szczęście, po wezwaniu policji, sprawcy zostali zatrzymani po dwóch dniach.

reklama

Postawienie zarzutów

Po zatrzymaniu sprawcy zostali postawieni przed wymiarem sprawiedliwości. Młodszy brat został oskarżony między innymi o naruszenie miru domowego, groźby karalne i zniszczenie mienia. Okazało się, że był poszukiwany przez policję, ponieważ nie stawił się na odbycie wcześniejszej kary za oszustwa. Z kolei jego konkubina, 42-latka, została objęta dozorem policyjnym i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonych.

Konflikt w rodzinie

Młodszy brat tłumaczył swoją agresję konfliktami w rodzinie. Nie wyjaśnił jednak, co było powodem tak drastycznej reakcji. Zdarzenie to pokazuje, że nawet najbliżsi nam ludzie mogą stać się zagrożeniem, a przemoc w rodzinie to poważny problem społeczny.

reklama

Agresja w rodzinie to nie tylko dramatyczne wydarzenie dla pokrzywdzonych, ale także problem dla całego społeczeństwa. W tym konkretnym przypadku zdecydowana reakcja policji pozwoliła na zatrzymanie sprawców i osądzenie ich za popełnione przestępstwa.

źródło: KPP Węgorzewo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia