4 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Walka z przestępczością narkotykową w Olsztynie. Sukces policji

OlsztynWalka z przestępczością narkotykową w Olsztynie. Sukces policji

Policjanci dopadli kolejnego przestępcę narkotykowego, którym okazał się 29-latek z Olsztyna. Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przeprowadzili intensywne śledztwo, które doprowadziło do zabezpieczenia ponad 700 gramów marihuany.

reklama

Przeszukanie mieszkania

Policjanci weszli do mieszkania na terenie Olsztyna, gdzie zastali 29-latka. W trakcie przeszukania wykorzystano specjalnie wyszkolonego psa, który pomógł funkcjonariuszom odnaleźć miejsca ukrycia substancji. Woreczki z zawartością zielonego suszu roślinnego zostały zabezpieczone i przekazane do dalszych badań laboratoryjnych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że znaleziona ilość marihuany mogła trafić na czarny rynek.

Olsztyńscy policjanci odnieśli kolejny sukces w walce z przestępczością narkotykową, zabezpieczając ponad 700 gramów marihuany. Dzięki intensywnej pracy i wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi udało się zatrzymać mężczyznę, który teraz odpowie za posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych. Takie działania pokazują, że policja jest na posterunku i nie odpuszcza w swojej walce z przestępczością narkotykową.

reklama

Zarzuty i kara

Po zabezpieczeniu narkotyków policjanci przystąpili do przesłuchania 29-latka. Przestępstwo to jest zagrożone karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec podejrzanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Walka z przestępczością narkotykową

Działania policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie są częścią szerszej walki z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze codziennie podejmują działania, aby wyeliminować z obrotu zabronione substancje i zatrzymać sprawców przestępstw.

źródło: KPM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia