26 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024

Hurtownia opakowań i chemii Pak Pak: Rodzinna atmosfera, profesjonalne podejście

Szeroki asortyment dla każdej branży, dowóz zakupionego towaru do klienta oraz możliwość negocjacji ceny – to główne zalety hurtowni opakowań i chemii Pak Pak.

Pak Pak funkcjonuje od trzech lat i już na stałe zadomowiła się na lokalnym rynku. Hurtownia, która jest częścią dużej grupy handlowej Odra Pak, posiada szeroki asortyment opakowań i chemii, liczony w tysiącach różnych produktów. Od różnego rodzaju opakowań jednorazowych, kartonów do pizzy, przez pojemniki, zgrzewy, sztućce jednorazowe, na serwetkach kończąc. Długo by wyliczać.

Podobnie jest z chemią. Hurtownia jest głównym dystrybutorem na województwo artykułów chemicznych firmy Gold Drop, która wyróżnia się jakością i przystępnymi cenami. Oprócz tego w Pak Paku można nabyć chemię specjalistyczną firmy Lakma, ale także zwykłą chemię domową.

Hurtownia opakowań i chemii Pak Pak: Rodzinna atmosfera, profesjonalne podejście Artykuł Sponsorowany, Olsztyn, TOP, Wiadomości

Oferta hurtowni adresowana jest tak naprawdę do wszystkich: od klienta zinstytucjonalizowanego przez branżę gastronomiczną (restauracje, pizzerie, fast foody itd.) i hotelarską po firmy sprzątające, szkoły, przedszkola. Słowem: asortyment jest tak bogaty, że w chemię i opakowania zaopatrzy się każdy. Nawet klient detaliczny, bo przy ul. Leonharda 5, gdzie znajduje się hurtownia, jest także sklep.

Oprócz szerokiej oferty produktowej hurtownię Pak Pak wyróżnia także serwis. Zakupiony towar jest bezpośrednio dowożony do klienta. A jakby tego było mało, to już wkrótce Pak Pak uruchomi sprzedaż przez swoją stronę internetową. Bez ruszania się z własnej firmy będzie można dokonać zakupu z dowozem opakowań lub chemii pod wskazany adres.

Hurtownia nie zamyka się także na negocjacje cen, które już na starcie są konkurencyjne. Wszystko po to, aby klient po zakupach związał się na stałe z hurtownią Pak Pak!

Odwiedź nas!

Hurtownia opakowań i chemii Pak Pak

Olsztyn, ul. Leonharda 5 B.

tel. 507 606 044

Hurtownia opakowań i chemii Pak Pak: Rodzinna atmosfera, profesjonalne podejście Artykuł Sponsorowany, Olsztyn, TOP, Wiadomości