13 C
Olsztyn
niedziela, 4 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Straszna śmierć kobiety na ul. Grunwaldzkiej. Arkadiusz K. zabił ją szafą

OlsztynStraszna śmierć kobiety na ul. Grunwaldzkiej. Arkadiusz K. zabił ją szafą

Tragiczne zdarzenie z lutego 2022 roku, w którym z rąk Arkadiusza K. zginęła kobieta, znajduje swój finał w Sądzie Okręgowym w Olsztynie. W nocy z 9 na 10 lutego ubiegłego roku, Arkadiusz K. miał kilkukrotnie uderzyć pokrzywdzoną kobietę pięścią w twarz podczas alkoholowej libacji w jego mieszkaniu przy ul. Grunwaldzkiej w Olsztynie.

reklama

W tragicznych okolicznościach zginęła pokrzywdzona kobieta, która niedługo przed tym zdarzeniem zamieszkała ze swoim partnerem w jednym z pokojów mieszkania Arkadiusza K. Oskarżony, po pobiciu kobiety, przewrócił na nią ciężką komodę, co skutkowało poważnymi obrażeniami głowy, krwotokiem wewnętrznym i w efekcie śmiercią.

W toku śledztwa okazało się, że w sprawę zamieszany jest również Krzysztof M., oskarżony o złożenie fałszywych zeznań. Miał on przebywać w mieszkaniu Arkadiusza K. w dniu zdarzenia i celowo zataić jego przebieg przed organami ścigania w celu ochrony swojego kolegi.

reklama
Finał śledztwa po 17 latach. Morderstwo ze skarbem w tle

Rozprawa w sprawie Arkadiusza K. i Krzysztofa M. rozpoczęła się 29 marca 2023 r. przed Sądem Okręgowym w Olsztynie. Obaj oskarżeni nie przyznali się do zarzucanych im czynów w pierwszym dniu procesu. Sąd dokończył postępowanie dowodowe 30 marca 2023 r., a przewód sądowy został zamknięty. Na zgodny wniosek stron procesu, sąd wyznaczył termin na wygłoszenie mów końcowych na 20 kwietnia 2023 r.

W miarę jak sprawa zbliża się ku końcowi, zainteresowanie społeczeństwa rośnie. Sprawiedliwość musi zostać spełniona, a rodzina pokrzywdzonej oczekuje odpowiedzi i wyjaśnienia okoliczności tragicznego zdarzenia.

reklama

źródło: Sąd Okręgowy

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Sąd zajmie się sprawą śmiertelnego pobicia przy ul. Wyzwolenia

Proces torturujących policjantów z Olsztyna wkracza w decydującą fazę