27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Wielkanoc dla Samotnych organizowana w Olsztynie

OlsztynWielkanoc dla Samotnych organizowana w Olsztynie

Fundacja Wolne Miejsce w Olsztynie organizuje stacjonarną Wielkanoc dla Samotnych po dłuższej przerwie. Ze względu na fakt, że aż 53% społeczeństwa doświadcza uczucia samotności, fundacja pragnie wesprzeć te osoby, zapraszając je na wspólne Śniadanie Wielkanocne, które odbędzie się 9 kwietnia o godzinie 12:00 w Kuźni Społecznej przy ul. Kotańskiego 1 w Olsztynie.

reklama

Przygotowania artystyczne i kulinarne

Przed głównym wydarzeniem, 7 kwietnia, w godzinach 10:00-20:00, odbędą się przygotowania artystyczne i kulinarne w Zespole Szkół Ekonomicznych przy ul. Bałtyckiej 37 w Olsztynie.

Jak dołączyć do inicjatywy?

Osoby samotne, które chciałyby spędzić Wielkanoc w towarzystwie, oraz osoby zainteresowane wolontariatem lub wsparciem fundacji, mogą skontaktować się pod numerami telefonów:

reklama
  • Zapisy na wydarzenie: 783-204-144
  • Zgłoszenia chęci bycia wolontariuszem: 505-683-787
  • Zamiar wsparcia fundacji: 505-683-787

Honorowy Patronat i współorganizatorzy

Wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Prezydenta miasta Olsztyn Piotra Grzymowicza. Współorganizatorami są Bank Żywności w Olsztynie oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie. Inicjatywę wsparli również partnerzy i sponsorzy, takie jak Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Rotary Club Olsztyn, FS Art, Fundacja 94!, Zeelandia, Piekarnia Cymes, Warmia Energa Olsztyn oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku w Olsztynie.

Wielkanoc dla Samotnych organizowana w Olsztynie pomoc Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia