9 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Imponująca wystawa LEGO w Olsztynie. Ekstremalnie rzadki i najdroższy zestaw na świecie!

OlsztynImponująca wystawa LEGO w Olsztynie. Ekstremalnie rzadki i najdroższy zestaw na świecie!

Warto odwiedzić niezwykłą Wystawę Budowli Lego, która odbywa się w Centrum Handlowym Jakub w Olsztynie. Wydarzenie przyciąga zarówno dzieci, jak i dorosłych miłośników klocków Lego, którzy chcą podziwiać niezwykłe i rzadko spotykane zestawy.

reklama

Największe seryjne budowle Lego

Na wystawie zgromadzono kilkadziesiąt największych seryjnych budowli Lego, w tym Titanic, wieżę Eiffla, Zamki Harry Potter, Friends, Batman, oraz rzadki zamek Disneya. Każdy miłośnik klocków znajdzie tu coś dla siebie, a niektóre z eksponatów z pewnością zaskoczą nawet najbardziej doświadczonych kolekcjonerów.

Rzadki i drogi zestaw: Cloud City

Jednym z wyjątkowych eksponatów jest Cloud City, najdroższy zestaw na świecie produkowany przez Lego. Zestaw ten jest ekstremalnie rzadki, zawiera budowlę oraz 8 figurek, z których jedna kosztuje ponad 10 000 złotych. Cena samego pustego pudełka i instrukcji to około 5 000 złotych.

reklama
Nowa uczestniczka w "Rolnik szuka żony" z Warmii i Mazur

Praca włożona w przygotowanie wystawy

Dwie osoby przez 6 miesięcy składały budowle, z których najtrudniejsze do złożenia były Hulkbaster i Koloseum. Ich wysiłek przyczynił się do stworzenia imponującej wystawy, która z pewnością zostanie zapamiętana przez każdego odwiedzającego.

Informacje o bilecie i zwiedzaniu

Wystawa otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 oraz w soboty od 10 do 14. Bilet wstępu kosztuje 25 zł w dni powszednie oraz 30 zł w soboty. Liczba zwiedzających jest limitowana, a dzieci do lat 4 wchodzą za darmo.

reklama

Oferta dla grup

Grupy szkolne, przedszkolne oraz inne placówki edukacyjne mogą skorzystać z oferty specjalnej. Cena biletu dla grup to 15 zł od osoby, a na każde 10 osób 1 opiekun wchodzi bezpłatnie. Oferta dotyczy grup od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16. Grupy muszą wcześniej zarezerwować telefonicznie miejsca na wystawie. W ramach wizyty, uczestnicy będą mieli możliwość zakupu figurek w sklepie z klockami Lego, a każde dziecko z grupy otrzyma upominek.

Nowy Park Rozrywki zachwyci całą Polskę? To tu powstanie perła turystyczna Warmii i Mazur

Nie przegap okazji, aby odwiedzić

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

17 KOMENTARZY

17 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Eee?
24 marca 2023 21:45

Co wy piszecie za bzdury o tym Cloud City?? Jest orginal paczka do kupienia do 100 dolarów co wy pier. Dzicie o takich kwotach??

mama
23 marca 2023 19:09

Niezły biznes na tych biletach. Temat dobrze nagłośnią i całe szkoły przyjdą jak w dym.

Popularne
Ogłoszenia

Takiego kanału na YouTube jeszcze nie widzieliście! Emeryt z Warmii robi furorę

Takiego kanału na YouTube jeszcze nie widzieliście! Emeryt z Warmii robi furorę