4 C
Olsztyn
niedziela, 26 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dramatyczny wypadek na drodze serwisowej pod Olsztynem

OlsztynDramatyczny wypadek na drodze serwisowej pod Olsztynem

Piękna pogoda zachęca do wyjazdów za miasto, jednak warto pamiętać o ostrożności na drodze. Dziś rano w okolicach m. Wójtowo doszło do groźnego wypadku drogowego, który wstrząsnął naocznymi świadkami.

reklama

Ze wstępnych ustaleń wynika, że młoda kierująca Toyotą z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym z naprzeciwka Peugeotem. Na szczęście obie kierujące przeżyły zdarzenie, ale zostały przewiezione do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Kierowcy, którzy poruszali się w tym czasie po drodze serwisowej w pobliżu m. Wójtowo zmuszeni byli zmienić trasę, gdyż w związku z wypadkiem drogowym droga została zablokowana. Służby ratunkowe pracowały na miejscu zdarzenia, by usunąć skutki wypadku i przywrócić normalny ruch na drodze.

reklama

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, zwłaszcza przy pięknej, słonecznej pogodzie. Pamiętajmy, że na drodze liczy się nie tylko szybkość, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dlatego, nie zapominajmy o pasach bezpieczeństwa, nie korzystajmy z telefonów podczas jazdy, nie jedźmy po alkoholu i zawsze dostosujmy prędkość do warunków panujących na drodze.

Biegły zeznawał w sprawie wypadku na ul. Bałtyckiej

Zarówno kierowcy Toyoty jak i Peugeota trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami, z których wydobrzeją dopiero po długim okresie rehabilitacji. Pamiętajmy, że życie i zdrowie jest najważniejsze, a każda chwila nieuwagi na drodze może mieć tragiczne skutki.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
vfvfvvf
20 marca 2023 10:17

Pewnie smsa do gacha pisała

Wojtek
17 marca 2023 17:12

Jazda Obwodnicą Klebarka Małego z dozwoloną prędkością 50km/h nie jest możliwa – wyprzedzą Cię nawet ciężarówki pomimo tego, że w całej miejscowości jest zakaz wyprzedzania. Kilkudziesięcio tonowe ciężarówki skracają sobie nagminnie drogę przez Ostrzeszewo gdzie obowiązuje ograniczenie do 15 ton. Ten region to drogowy stan umysłu.

Popularne
Ogłoszenia

Mleko się nie rozlało. Trzeźwy kierowca, kierując cysterną zderzył się z drzewem

Wypadek na S 51 pod Olsztynem. Busem piekarni wjechał w ciężarówkę Biedronki