20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Dramatyczna sytuacja w drodze na zawody. Pożar busa z dziećmi na pokładzie!

OlsztynDramatyczna sytuacja w drodze na zawody. Pożar busa z dziećmi na pokładzie!

W środę (15.03.2023 r.) rano oficer dyżurny Komisariatu Policji w Biskupcu otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Studnica w powiecie olsztyńskim, gmina Jeziorany. Według wstępnych ustaleń policjantów, spod pokrywy silnika samochodu marki Volkswagen zaczął wydobywać się dym, a następnie doszło do pożaru pojazdu. Na szczęście, wszyscy pasażerowie, w tym dziewięcioro dzieci jadących na zawody sportowe do Jezioran, zostali wyprowadzeni z busa i nikomu nic poważnego się nie stało.

reklama

Jak doszło do pożaru?

Nieznane są jeszcze przyczyny pożaru busa. Według informacji policji, kierującą pojazdem była 29-letnia kobieta. Na szczęście, reakcja kierowcy pojazdu, który jechał za samochodem, pozwoliła na szybkie zauważenie dymu i ostrzeżenie kierującej, co umożliwiło wyprowadzenie dzieci z pojazdu i uniknięcie poważniejszych konsekwencji.

reklama

W jaki sposób pożar wpłynął na ruch drogowy?

Pożar samochodu spowodował znaczne utrudnienia w ruchu drogowym. Na chwilę obecną droga jest całkowicie zablokowana, a policja prowadzi czynności w celu ustalenia przyczyn zdarzenia oraz wyjaśnienia okoliczności, jakie doprowadziły do pożaru. Na szczęście, w wyniku szybkiej reakcji świadków i kierującej, udało się uniknąć tragicznych konsekwencji.

Pożar busa z dziećmi w miejscowości Studnica

Pożar samochodu z dziewięcioma dziećmi na pokładzie w miejscowości Studnica w powiecie olsztyńskim to sytuacja, która mogła zakończyć się tragicznie. Dzięki szybkiej reakcji kierowcy jadącego za Volkswagenem oraz kierującej, udało się uniknąć poważnych konsekwencji. Mimo to, pożar spowodował znaczne utrudnienia w ruchu drogowym, a policja prowadzi czynności w celu ustalenia przyczyn zdarzenia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia