16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Laweta przewożąca samochód osobowy przewróciła się, blokując drogę S51

OlsztynLaweta przewożąca samochód osobowy przewróciła się, blokując drogę S51

reklama

W dniu dzisiejszym, o godzinie 8:51, jednostka OSP Stawiguda została wysłana na miejsce wypadku drogowego na drodze S51, w okolicy Olsztynka. Jak się okazało, laweta przewożąca samochód osobowy przewróciła się, blokując drogę. Według wstępnych ustaleń policjantów, 44-letni kierowca Mercedes z naczepą uderzył w barierę ochronną, co spowodowało blokadę drogi. Na szczęście, nikomu nic poważnego się nie stało.

Kierowca mógł kierować pod wpływem alkoholu

Wstępne badanie alkomatem wykazało, że kierowca mógł kierować pod wpływem alkoholu, co jest jednym z najczęstszych powodów wypadków drogowych. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

reklama

Utrudnienia w ruchu

W wyniku wypadku, jeden pas ruchu w kierunku Olsztyna jest zablokowany, co powoduje utrudnienia w ruchu. Policjanci apelują o ostrożność i przestrzeganie przepisów drogowych.

Wypadki drogowe a nieodpowiedzialni kierowcy

Wypadki drogowe są jednym z najczęstszych powodów nagłych zgonów na świecie. Statystyki pokazują, że większość wypadków drogowych jest spowodowana przez nieodpowiedzialnych kierowców, którzy przekraczają dozwoloną prędkość, jadą pod wpływem alkoholu lub narkotyków, nie stosują się do znaków drogowych, czy nie przestrzegają zasad bezpieczeństwa.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
marek
15 marca 2023 14:16

Uderzył w barierki, bo na haku 1600-1800kg, a ciągnie zestaw który waży na oko 2.5t. Oj będzie bolało mandatowo ze przeładunek – no sam kierowca widać że debil że takim zestawem jedzie.

Polecane
Ogłoszenia