16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Proces oskarżonego o zabójstwo konkubenta matki w Biskupcu już niedługo

OlsztynProces oskarżonego o zabójstwo konkubenta matki w Biskupcu już niedługo

Wkrótce rozpocznie się proces Przemysława A., który zostal oskarżony o zabójstwo konkubenta jego matki, Sylwestra B. Mężczyzna został zamordowany nożem w piętrowym domu, którym mieszkał z matką oskarżonego. Przed zdarzeniem doszło do nieporozumień między 21-letnim oskarżonym a matką oraz jej partnerem. Zdarzenie miało miejsce w sierpniu 2019 roku.

reklama

Do zabójstwa doszło na piętrze domu, w którym mieszkał pokrzywdzony z partnerką. Sylwester B. zmarł od ciosów nożem w głowę, szyję, klatkę piersiową i plecy. Powody ataku nie są znane, a oskarżony twierdzi, że nie pamięta, co zaszło. Na podstawie relacji osób trzecich oraz śladów na miejscu zdarzenia, okoliczności zostały odtworzone.

Po dokonaniu zabójstwa, oskarżony zdecydował się przenieść ciało pokrzywdzonego do jego pokoju. Matka oskarżonego myślała po powrocie do domu, że jej partner wciąż śpi w swoim pokoju.

reklama

Oskarżony został zatrzymany w policyjnym pościgu. W momencie pierwszej próby aresztowania przez policję, oskarżony próbował uciec i doprowadził do dwóch kolizji, w tym z radiowozem. Ucieczka została zakończona na drzewie przy drodze do Rzecka, gdzie został obezwładniony i zatrzymany. Przed zatrzymaniem, mężczyzna miał 1,4 promila alkoholu we krwi oraz był pod wpływem narkotyków, takich jak amfetaminy i MDMA. Ponadto, oskarżony jest również odpowiedzialny za inne przestępstwa, takie jak posiadanie narkotyków, kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym oraz wykroczenia związane z ucieczką przed policją.

Proces oskarżonego rozpocznie się 25 maja 2021 roku. Oskarżony jest oskarżony o dokonanie zabójstwa oraz pięciu innych przestępstw. Przebywa aktualnie w areszcie tymczasowym od czasu przedstawienia mu zarzutów.

Źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Lolo
17 marca 2023 10:20

Niepotrzebnie fikał do git człowieka

Dobre. Bo zacofane, katolickie
17 marca 2023 08:36

Czy ktoś te wypociny po napisaniu czyta i sprawdza?

Polecane
Ogłoszenia